Soru Bootlader kilit açma süresi dolmadan kilit açmayı denersek süre en başa döner mi?

Elliot Türkinson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahsun
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Merhaba hocalarım! Sorumu daha da açayım. Şimdi bootlader kilidi açmaya çalışınca bize genelde 168 saat yani 7 günlük bir bekleme süresi veriliyor. Ben atıyorum 3 gün geçti kilit açmayı denedim süre tekrar 7 gün mü olur yoksa ven 4 gün sonra kilidimi açabilir miyim?

Benim bildiğim, süre en başa dönmez ve ben 4 gün sonra kilidimi açabilirim. Bir forumda moderatör arkadaşlarla tartıştık çünkü birisi süre başa döner diye yanlış bilgi verdi ben de raporladım ama yalancı ben çıktım. Moderatör kaynak istedi baktım adam akıllı bir kaynak yok ben de kaynağı kendim oluşturayım dedim.

Bu konu hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
süre başa dönmez. Cihaz note 8 pro ise sıfırlanmadan, beklemeden kilit açma rehberi mevcut. Forum arama bölümünden bakabilirsiniz..

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Moderatör arkadaşa ayıp olacak ama yanlış bilgi vermiş... Bu forumdan değildir herhalde o moderatör?

7 gün dolmadan tekrar açmayı denediğinizde size kalan süreyi gösterir. Örneğin 3 gün kaldıysa 72 saat sonra tekrar deneyin der. 72 saat sonra denediğinizde ise açılır.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Moderatör arkadaşa ayıp olacak ama yanlış bilgi vermiş... Bu forumdan değildir herhalde o moderatör?

7 gün dolmadan tekrar açmayı denediğinizde size kalan süreyi gösterir. Örneğin 3 gün kaldıysa 72 saat sonra tekrar deneyin der. 72 saat sonra denediğinizde ise açılır.
Bizim forumdan değil hocam, arkadaşın sadece 1 mesajı var o da bu mesaj zaten

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Üst Alt