Çözüldü Bootlader kilidi açma

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
Merhaba dostlar.Elimdeki cihaz kaçak.Mi unlock uygulaması üzerinden bootloader kilidi açmaya çalışıyorum ancak cihaz doğrulama kısmında hata veriyor ve kilidi açamıyorum.Sebep ise miui 13 güncellemesini kuracağım fakat telefona güncelleme gelmedi, rom dosyasını indirip kurmaya çalışıyorum cihaz üzerinden ve hata veriyor o yüzden mi flash üzerinden yapacağım fakat bootloader kilidini açamıyorum yardımcı olur musunuz.

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Merhaba dostlar.Elimdeki cihaz kaçak.Mi unlock uygulaması üzerinden bootloader kilidi açmaya çalışıyorum ancak cihaz doğrulama kısmında hata veriyor ve kilidi açamıyorum.Sebep ise miui 13 güncellemesini kuracağım fakat telefona güncelleme gelmedi, rom dosyasını indirip kurmaya çalışıyorum cihaz üzerinden ve hata veriyor o yüzden mi flash üzerinden yapacağım fakat bootloader kilidini açamıyorum yardımcı olur musunuz.
Bu şekilde kilit açma işlemi yapacaksınız...

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Cihazınız MTK İşlemcisiyse süre beklemeden anında açabilirsiniz kilidi. ancak şuan da kilidi sadece box programları düzgün açıyor diğerleriyle açtıktan sonra cihaz dm verity hatası veriyor

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba
Box Olmadan Açabilirsiniz Düzgün Çalışır Açan Kişiler Android 12 MIUI 13 Açtıklarından dm verity Uyarı Hatası Alır Android 11 MIUI 12 Açarsanız
Sorun Olmayacaktır 20 Kere Bir Çok Resmi Romda Denedim Açıldıktan Sonra Buradan İstediğiniz Android 12 MIUI 13 Fastboot Romunu Kurabilirsiniz
Redmi Note 10 5G

Eğer 1 Hafta Beklemek İstemiyorsanız Telefonunuzun İşlemcisi Olduğundan Beklemeden 5 Saniyede Açabilirsiniz
Buradaki Konuyu Okuyup Uygulayabilirsiniz
Rehber - Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) Yeni

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu şekilde kilit açma işlemi yapacaksınız...

Cihazınız MTK İşlemcisiyse süre beklemeden anında açabilirsiniz kilidi. ancak şuan da kilidi sadece box programları düzgün açıyor diğerleriyle açtıktan sonra cihaz dm verity hatası veriyor

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
Selamlar, note105g modeli var elimde, bl kilidini ben açtım. İmei atılmış miui12.5.5 var, bunu ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlarsam sorun olur mu?

Üst Alt