Yardım boot.img dosyası nasıl çıkartılır ? Acil Lazım.

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Merhabalar. Bir dostumun telefonu j500f ve ses sıkıntısı çektiğini söyledi. Benimde aklıma viper4androidfx extra loud ile çözmek geldi. Telefona root atıp supersuyu sildim ve magisk manager yükledim. Ancak magisk flashlanmıyor twrpden error 1 hatası veriyor. Orjinal stock romda bulamadım. Bulsam zaten zipi açıp boot.img'i çıkartırım. Boot.img dosyalarını twrp yedeklemeden çıkarmayı denedim ancak img dosyaları çıkmadı. Şu an elim kolum bağlı. Araştırma yaptım ama yok. 1 tane sitede buldum o da flashlama hatalı oluyor. Bu boot.img dosyasını bulup atabilirmisiniz yoksa telefon dosyaları içinde bir yerde varmıdır? Elim kolum bağlı. Bankacılık uygulaması ve safetynette false 2side.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Merhabalar. Bir dostumun telefonu j500f ve ses sıkıntısı çektiğini söyledi. Benimde aklıma viper4androidfx extra loud ile çözmek geldi. Telefona root atıp supersuyu sildim ve magisk manager yükledim. Ancak magisk flashlanmıyor twrpden error 1 hatası veriyor. Orjinal stock romda bulamadım. Bulsam zaten zipi açıp boot.img'i çıkartırım. Boot.img dosyalarını twrp yedeklemeden çıkarmayı denedim ancak img dosyaları çıkmadı. Şu an elim kolum bağlı. Araştırma yaptım ama yok. 1 tane sitede buldum o da flashlama hatalı oluyor. Bu boot.img dosyasını bulup atabilirmisiniz yoksa telefon dosyaları içinde bir yerde varmıdır? Elim kolum bağlı. Bankacılık uygulaması ve safetynette false 2side.
Hocam romun zıp dosyası içinde oluyor
Zipi actigniz gibi allta boot.img diye bir dosya var orada oliyor

Oyla:

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Oyla:

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Hocam zipi bulamıyorum stock rom yüklü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İnternette stock rom yok.
Sammobile sitesinde bulabilirsiniz hocam tüm Samsung cihazları için sitck rom oraya bakın birde isterseniz

Oyla:
Üst Alt