Soru Bölge'nin Çin Olması

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Merhabalar; 5s Plus kullanıyorum, bölge kendi kendine Çin olarak değişiyor var mı bunun çözümü ?

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Sanırım yok. Konu hakkında bende bir iki yerde yazdım. Bilen bir arkadaş olsaydı çözümünü paylaşırdı bizimle.

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
twrp ve root varsa maalesef Çin olmak zorunda

Oyla:

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
arkadaşlar ben mi 5s kullanıyorum. bir sürü rom paylaşılıyor sayfada ben çoğunu denemedim. telefon global miui 8.5 ile gelmişti ben miui eu 9 beta kullandım çıktığından beri. global kararlı çıkınca ona geçtim geçen gün sürekli bir sıkıntı. rr3 oynuyordum oyunda sürekli kasmalar, kötü pil performansı, çince tema uygulaması. Eu kararlı çıkınca ona geçtim oh be dedim. Çin romunun ve global rom un bütün gıcıklıklarından arınmış bir rom çalışması yapıyor adamlar. 1. buçuk güne yakın pil performansı veriyor ve çince çöp hiçbişey yok.

Kesinlikle Xiaomi eu miui projesini kendi bünyesine katmalı avrupa bölgesi için o derece tavsiye ediyorum. Telefon kendine geliyor eu romla.

Oyla:

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Twrp, root hiçbir şey yok; geçen hafta alındı 8.5 le geldi 2-3 gün önce de miui 9 a geçtim; ama sorun oluştu, kendim Türkiye 'yi seçiyorum yine aynı oluyor bir süre sonra.
[doublepost=1510825589,1510825548][/doublepost]
arkadaşlar ben mi 5s kullanıyorum. bir sürü rom paylaşılıyor sayfada ben çoğunu denemedim. telefon global miui 8.5 ile gelmişti ben miui eu 9 beta kullandım çıktığından beri. global kararlı çıkınca ona geçtim geçen gün sürekli bir sıkıntı. rr3 oynuyordum oyunda sürekli kasmalar, kötü pil performansı, çince tema uygulaması. Eu kararlı çıkınca ona geçtim oh be dedim. Çin romunun ve global rom un bütün gıcıklıklarından arınmış bir rom çalışması yapıyor adamlar. 1. buçuk güne yakın pil performansı veriyor ve çince çöp hiçbişey yok.

Kesinlikle Xiaomi eu miui projesini kendi bünyesine katmalı avrupa bölgesi için o derece tavsiye ediyorum. Telefon kendine geliyor eu romla.
Lİnk paylaşır mısın? 5s Plus için bakalım bizde.

Oyla:

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15

Oyla:

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36

Cihazı hepsiburada.com dan aldım. Global 8.5 rom vardı aynı sorun vardı. Şuanda 9 a yükselttim hala aynı. Root yada twrp falan yok

Oyla:
Üst Alt