Soru Bölge Farkı?

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Merhabalar,
Kullanmış olduğum cihaz fabrika çıkışlı olup her hangi rom, Yazılım vs. yoktur.
Dostlar aklıma takılan Cihazın ' Bölge ' ayarı ile oynadığım zaman tema bölümüne güzel ve kullanışlı şeyler geliyor,
Lakin Bunun bir zararı var mı? verilerim kaybolur mu? Mobil Veri veya Sim Etki Eder mi bunun püf noktası nedir?
Bölge : Hindistan yapıyorum.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Verilerinize sıkıntı çıkmaz ancak takvim ve saat uygulamasına bölgeye özel yenilikler gelebilir. Hindistan seçince Takvim'de Hindistan bayramları görünüyordu sürekli. Reklam gibi içerikler de çıkıyordu.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Verilerinize sıkıntı çıkmaz ancak takvim ve saat uygulamasına bölgeye özel yenilikler gelebilir. Hindistan seçince Takvim'de Hindistan bayramları görünüyordu sürekli. Reklam gibi içerikler de çıkıyordu.
eğer ki veri kaybı filan olmazsa şayet reklam olayına her halde bir çözüm bulurum gibi

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Merhabalar,
Kullanmış olduğum cihaz fabrika çıkışlı olup her hangi rom, Yazılım vs. yoktur.
Dostlar aklıma takılan Cihazın ' Bölge ' ayarı ile oynadığım zaman tema bölümüne güzel ve kullanışlı şeyler geliyor,
Lakin Bunun bir zararı var mı? verilerim kaybolur mu? Mobil Veri veya Sim Etki Eder mi bunun püf noktası nedir?
Bölge : Hindistan yapıyorum.
Hindistan bölgesini seçince senin de dediğin gibi temalara gizlide kalmış yani hint, çin, endonezya bölgelerinde görünen geçerli olan temalar ekleniyor. Ek olarak xaomi healtı kullanabiliyorsun. getapps uygulaması da otomatik aktif oluyor. onunlada cihazında yüklü bazı uygulamaların son sürümleri play storeden önce oraya düşüyor onlarıda güncelleyebilirsin. son olarak kilit ekranı ayarlarına da rast gele fotoğraf değiştir gibi bir seçenek geliyor. ekran kilidini he uyandırdığında çeşitli fotoğraflar görünüyor. Bu gibi artıları var bölge değiştirmenin. Veri kaybı gibi birşey söz konusu değil.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam 2 3 gündür deneme yapıyorum gerçekten güzel temalar var sürekli olarak değişim var, lakin cihazı yoruyorum sanki. Bir çok şey yaptım denedim eglendjm

Üst Alt