Çözüldü Bölge değiştirerek güncellemek sorun olur mu

gkhnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
13
Selamlar yurtiçi note 10 pro cihazım var, biraz önce bölge değiştirerek miui 14e guncelledim. Sorum ise bu şekilde güncellemek sorun yaratır mi? Bir de guncelleme sonrasi bölgeyi tekrar Türkiye seçmem gerekli mi ben Almanya seçtim böyle kalırsa ne gibi bir sorun olabilir?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Selamlar yurtiçi note 10 pro cihazım var, biraz önce bölge değiştirerek miui 14e guncelledim. Sorum ise bu şekilde güncellemek sorun yaratır mi? Bir de guncelleme sonrasi bölgeyi tekrar Türkiye seçmem gerekli mi ben Almanya seçtim böyle kalırsa ne gibi bir sorun olabilir?
sorun olmaz belki google play de bölge bazlı uygulama bulamayabilirsin

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
teşekkürler hocam, getapps gibi uygulamalar türkiye bölgesinde zorunluymuş bende almanya yerine amerika yaptım ses kısıtlamasından da kurtulmak için.
Rica ederim. Bazı şeylerden kurtulmak için bölge değiştirmek gerekebiliyor. Özetle bölge değişikliği sistemde ve güncellemelerde sorun yaratmaz. İçiniz rahat olsun

gkhnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
13
Rica ederim. Bazı şeylerden kurtulmak için bölge değiştirmek gerekebiliyor. Özetle bölge değişikliği sistemde ve güncellemelerde sorun yaratmaz. İçiniz rahat olsun
çok teşekkürler hocam son bir şey daha sormak istiyorum aklımda kalmasın;
bölge değişiklikleri ses yükseliğine ve kalitesine veya arayüzdeki akıcılığa etki ediyor mu bilginiz var mı?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bölge değişiklikleri ses yükseliğine ve kalitesine veya arayüzdeki akıcılığa etki ediyor mu bilginiz var mı?
o konuda bir bilgim yok ama getapps kaldırılabiliyor root vs olmadan 1-2 işlemle hallediliyor sistemdeki bir çok uygulamayı bu şekilde kaldırabilirsiniz sadece dikkat etmek gerekiyor sisteme lazım olan uygulamayı kaldırmayın "Diğer - MİUİ Debloater (Rootsuz)(Tüm Cihazlar)"

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Rica ederim. Arayüz akıcılığına etki etmez, ses kalitesine etkisi olmaz ama ses yüksekliğine etkisi olur.

Üst Alt