Yardım Bluetooth, wifi ve GPS çalışmıyor

bckulaksis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak can
Cihazım
Kulaksız
Konular
2
Merhaba herkese, 1 hafta önce telefona format attım ve costom rom yükledim yükledikten sonra geri döndüm eu betaya ve cihazını bul dosyası hasarlı güvenli değil diye bildiri geliyordu dün telefonun wifi ve Bluetooth çalışmamaya başladı yeniden format attım twrp den ama fayda yok telefon açılınca bluetooth 1 dakika çalışıyor sonra kapanıyor daha da açılmıyor persist yükledim yine de fayda yok daha önce başına gelen oldu mu?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Merhaba herkese, 1 hafta önce telefona format attım ve costom rom yükledim yükledikten sonra geri döndüm eu betaya ve cihazını bul dosyası hasarlı güvenli değil diye bildiri geliyordu dün telefonun wifi ve Bluetooth çalışmamaya başladı yeniden format attım twrp den ama fayda yok telefon açılınca bluetooth 1 dakika çalışıyor sonra kapanıyor daha da açılmıyor persist yükledim yine de fayda yok daha önce başına gelen oldu mu?
Rehber - Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü) Persisti konudaki gibi yükleyin hocam düzelmesi gerekiyor. Cihazımı bul depolama alanı hasarlı hatasını ben de almıştım persist yükleyerek çözdüm.

Üst Alt