Çözüldü bluetooth vs açılmıyor parmak izi çalışmıyor telefon işlevsiz oldu ( ÇÖZÜLDÜ )

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Merhaba, telefonuma dolby atmos yüklemek istedim fakat forumdakiler android 9 android 10 olsa da miui 12 yazmıyordu bende XDA dan bulup yükledim sonra audio modification library eksik dedi onu da yükledim ( telefonumda miui 12 ses motoru vardı audio bilmem ne diye tam adını unuttum Fatym'i n geliştirdiği ) her neyse işte sonra telefonu açtım sesi denemek için dolby atmos düzgün bir şekilde açılıyordu falan ama bluetooth açılmıyodu sonra da ses kısma basınca da ses menüsü gelmedi whatsapp girmek istediğimde parmak izini okumadı falan. Ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Sildim modülü twrp aracılığı ile fakat sorun gene aynı sorun sesten kaynaklanıyor diye düşünüp ses dosya yedeğimi restore ediyim dedim fakat "unable to find file system" hatası verdi twrpde yedeği yüklemedi. Şimdi de tekrar kurdum Sound Alive şeyini telefon açılsın diye bekliyorum 2 3 dk daha bekleyip olmazsa twrp menüsüne geri gireceğim. Telefonu sıfırlamadan kurtarmamın yolu yokmudur yardımcı olabilir misiniz?

EDİT//

Sorunu çözdüm,
Cihazı Fastboot Moduna Aldım, twrp flashladım.
Wipe'dan Dalvik/Art, Cache ve System bölümlerini sildim, reboot recovery yaptım.
Sonra da kullandığım Rom'u tekrar yükledim.
Cihazı açtım bluetooth açıkken diğer şeylerde düzgünce çalışıyordu. Az önce de Modem dosyası, music mod, magisk falan kullandığım şeyleri geri yükledim. Veri kaybı yaşamadım bu cevabı konuya da eklerim veri kaybı yaşamadan sorun düzeltiliyor.

Son düzenleme:

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Maalesef sıfırlamadan zor daha önce arkadaşımın da başına geldi. Twrp ile kurtarırsa yine iyi o fastboot rom ile kurtarmıştı telefonu.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Bluetooth açmadan whatsapp vs girebildim parmak izimi okudu fakat bluetooth açınca yine işlevsiz oluyor her şey telefon kendini yeniden başlatmaya başlıyor tekrar tekrar, yeniden başlatma yerinde yeniden başlatıyor yani. Bunu nasıl düzeltebilirim ya da daha doğrusu düzeltebilir miyim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

agit77 archesm By.TRabZonLu™ cantara casibao cohci52 CraweL Glorious yardımcı olabilecek yok mu ya hocalarım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu çözdüm,
Cihazı Fastboot Moduna Aldım, twrp flashladım.
Wipe'dan Dalvik/Art, Cache ve System bölümlerini sildim, reboot recovery yaptım.
Sonra da kullandığım Rom'u tekrar yükledim.
Cihazı açtım bluetooth açıkken diğer şeylerde düzgünce çalışıyordu. Az önce de Modem dosyası, music mod, magisk falan kullandığım şeyleri geri yükledim. Veri kaybı yaşamadım bu cevabı konuya da eklerim veri kaybı yaşamadan sorun düzeltiliyor.

Son düzenleme:
Üst Alt