Yardım Bluetooth sorunu

Hermes10101/@

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tufan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 11.0.6
Telefon Modeli
Xiaomi mi 6 128/6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Dostlar bluetooth ile hapörlöre bağlandığımda ne hapörlerden ne telefondan ses geliyor açdığım muzik isi 0-1 saniyeleri arasında gidip geliyor muzik ilerlemiyor sesde gelmiyor bluetoothlu kulaklıklardada aynısı oluyor yardım edin lütfen

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Geliştirici seçenekleri açık mı orada bazı bluetoot ayarları oluyor onlar sıkıntı çıkarıyor bazen açıksa kapatın geliştirici seçeneklerini.

Oyla:

hazalk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hazal
Cihazım
T40
Konular
7
Benimde bugüne kadar böyle bir sorunum yoktu tam emin değilim en son ne zaman baplayıp dinledim ama bir hafta önce çalışıyordu. Bugün bağlarığımda ben de aynı problemi yaşadım çözüm bulabildiniz mi benim telefonum da aynı mi 6 128 gb. Çözümü bilen birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim 🙏🙏🙏

Oyla:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Benimde bugüne kadar böyle bir sorunum yoktu tam emin değilim en son ne zaman baplayıp dinledim ama bir hafta önce çalışıyordu. Bugün bağlarığımda ben de aynı problemi yaşadım çözüm bulabildiniz mi benim telefonum da aynı mi 6 128 gb. Çözümü bilen birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim 🙏🙏🙏
Merhaba Başka Bir Müzik Uygulaması Denedinizmi.Bende Olmuştu PowerAmp Müzik Uygulamasını Kumuştum Düzelmişti Bilginiz Olsun

Oyla:

hazalk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hazal
Cihazım
T40
Konular
7
Merhaba Başka Bir Müzik Uygulaması Denedinizmi.Bende Olmuştu PowerAmp Müzik Uygulamasını Kumuştum Düzelmişti Bilginiz Olsun
Şu an indirip denedim uygulama gayet güzel beğendim ancak iki farklı Bluetooth hoparlör ile bağlamama rağmen ses çıkışı olmuyor. YouTube, telefonun kendi müzik uygulaması, WhatsApp ve aramalar hiç bir şekilde ses çıkışı yok fakat bağlı cihazlara. Geliştrici seçeneklerini kalatın yazmış bir arkadaş onu da denedim. Bluetooth ayarlarını sıfırladım hem telefonun hem cihazın ama değişiklik yok 😞😞😞

Oyla:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Şu an indirip denedim uygulama gayet güzel beğendim ancak iki farklı Bluetooth hoparlör ile bağlamama rağmen ses çıkışı olmuyor. YouTube, telefonun kendi müzik uygulaması, WhatsApp ve aramalar hiç bir şekilde ses çıkışı yok fakat bağlı cihazlara. Geliştrici seçeneklerini kalatın yazmış bir arkadaş onu da denedim. Bluetooth ayarlarını sıfırladım hem telefonun hem cihazın ama değişiklik yok 😞😞😞
O Zaman 2 Seçenek Var
1.Kullandığınız Romdan Kaynaklı Olabilr.Ya Yeniden Kurmak Denemeniz Gerekebilir
2.Donanımsal Bu Biraz Zor Gözüküyor

Oyla:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Global 11.0.6 sürümü yüklü ne yapmam gerek
Bootloader Durumunu Bilmiyorum Demişsiniz.Telefonu Kapatın.Tekrar Açın Ön Kameranın Altında Açık Kilit Resmi Varsa Bootloader Açık
Değilse Custom Rom Yükleyemezsiniz
Burdan Bootloader Kilidini Açabilirsiniz: Rehber - Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım
Burdanda Stock Romlardan Geçiş Konuyu Okuyunuz: Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Oyla:

azmklkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Azim
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Dostlar bluetooth ile hapörlöre bağlandığımda ne hapörlerden ne telefondan ses geliyor açdığım muzik isi 0-1 saniyeleri arasında gidip geliyor muzik ilerlemiyor sesde gelmiyor bluetoothlu kulaklıklardada aynısı oluyor yardım edin lütfen
Kardeş soruna bir çözüm bulabildin mi?

Oyla:
Üst Alt