Yardım Bluetooth kulaklık

Enes D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 Lite 4/64
Konular
13
Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde mi6 tanıtıldı ve kulaklık girişi kaldırıldı.Ben çoğunlukla kulaklıkla kullandığım için bu gelişme beni şüpheye düşürdü.Nedir bu bluetooth kulaklık bana açıklar mısınız?

BurakC.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
3
Hocam bluetooth ile telefon ve kulaklık birbirine bağlanıyor bağlandıktan sonra(ki bağlanması çoğu cihazda çok basit aç bluetoothu bağla cihazı) normal medya sesleri kulaklıktakinin aynı mantıkla kulaklığa geliyor.
Çok pahalı ürünler değil ama kalitelisini bulmak önemli.
Ses kalitesi de tamamen cihaz kalitesiyle orantılı.
Şarj olayı normal cihaz şarjı bi usb kablo yollarlar onla şarj edersiniz.
Alacağınız cihaza göre ortalama 2-20 saatlere kadar cihazı aktif olarak kullanabilirsiniz.
Ek olarak bu cihazlarda bir de bekleme süreleri var ki bunlar da cihaza göre farklılık gösterir.
Tavsiyem kullanmadığınızda kapatmanız. Zaten bağlantı olayı kablolu kulaklıkta 10 saniyeyse bunda da 20 saniyedir.
Önerir miyim öneririm kullanıyorum memnunum hem telefonu kablodan kurtarıyo daha serbest kullanıp film falan izleyebiliyorum.
Marka veya cihaz önerir miyim kesinlikle önermem sorumluluk almak istemediğimden.
İyi forumlar.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Enes D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 Lite 4/64
Konular
13
Hocam bluetooth ile telefon ve kulaklık birbirine bağlanıyor bağlandıktan sonra(ki bağlanması çoğu cihazda çok basit aç bluetoothu bağla cihazı) normal medya sesleri kulaklıktakinin aynı mantıkla kulaklığa geliyor.
Çok pahalı ürünler değil ama kalitelisini bulmak önemli.
Ses kalitesi de tamamen cihaz kalitesiyle orantılı.
Şarj olayı normal cihaz şarjı bi usb kablo yollarlar onla şarj edersiniz.
Alacağınız cihaza göre ortalama 2-20 saatlere kadar cihazı aktif olarak kullanabilirsiniz.
Ek olarak bu cihazlarda bir de bekleme süreleri var ki bunlar da cihaza göre farklılık gösterir.
Tavsiyem kullanmadığınızda kapatmanız. Zaten bağlantı olayı kablolu kulaklıkta 10 saniyeyse bunda da 20 saniyedir.
Önerir miyim öneririm kullanıyorum memnunum hem telefonu kablodan kurtarıyo daha serbest kullanıp film falan izleyebiliyorum.
Marka veya cihaz önerir miyim kesinlikle önermem sorumluluk almak istemediğimden.
İyi forumlar.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bilgilendirme için teşekkür ederim hocam ama herhalde ben kulaklık girişli (mi5s) alıcam.İyi günler

Oyla:

BurakC.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
3
seçim sizin tabiyki onların fiyatlarda şimdiden düşmeye başladı hayırlı olsun şimdiden

Oyla:
Üst Alt