Soru Bluetooth kulaklık ve ses sistemi sorunu

Bekotechno

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bee
Cihazım
Mi box s
Konular
1
Merhabalar 10 aydır mi box s kullanıyorum,cihazımı bluetooth ses sistemi veya bluetooh kulaklığa bağladığımda görüntü kalitesinde çok açıkça düşme oluyor. Sanki 144-240 p kalitesine düşüyor.Bu durum youtube ve netflixte kullanırken görüyorum.Bluetooth cihazlar kapalı olduğunda bu sorun yok .Sizde aynı durumu yaşadınızmı? Ve ya denemesini yapıp yazarmısınız?

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
Aynı sorunu bende bluetooth kulaklığımda yaşıyorum. Araştırma yaptığımda bluetooth ve modem 2.4 ghz de çalıştığı için çakıştığı okudum. Mi box modeme yakınsa bu sorunu yaşicağını sanmam mesafesi varsa modemi 5ghz olan modemle değiştirmeni tavsiye ederim. Bu sayede frekansları çakışmaz

Oyla:

Bekotechno

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bee
Cihazım
Mi box s
Konular
1
Aynı sorunu bende bluetooth kulaklığımda yaşıyorum. Araştırma yaptığımda bluetooth ve modem 2.4 ghz de çalıştığı için çakıştığı okudum. Mi box modeme yakınsa bu sorunu yaşicağını sanmam mesafesi varsa modemi 5ghz olan modemle değiştirmeni tavsiye ederim. Bu sayede frekansları çakışmaz
Cevabınızı anladım,aslında çok kötü bir sistem hatası diyelim buna .Sanırım tek çözüm 5 ghz lik modem almak yine masrar yinne masraf :(

Oyla:

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Cevabınızı anladım,aslında çok kötü bir sistem hatası diyelim buna .Sanırım tek çözüm 5 ghz lik modem almak yine masrar yinne masraf :(
USB portundan takılan ethernet ve usb hub cihazları var. Fiyatları çok pahalı değil. Onlardan alıp modeme kablolu olarak bağlayabilirsiniz.

Oyla:

att112

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özay
Cihazım
Mi5
Konular
2
USB portundan takılan ethernet ve usb hub cihazları var. Fiyatları çok pahalı değil. Onlardan alıp modeme kablolu olarak bağlayabilirsiniz.
Bu yöntem de sorunu çözmüyor, ben dediğiniz şekilde kablo üzerinden internet bağlantısı yaparak kullanıyorum, yinede Bluetooth kulaklık sorunu devam ediyor

Oyla:

oldcrocodile

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
mi max 3
Konular
1
mi tv box s im varken birde stick aldım, 3..4 metre mesafede ikiside bt.kulaklıkda sorun çıkarıyor. box ile stick arasında 1 metre kazanç var. birde stick olanı mecbur uzatma kablosuyla tv dışına çıkarttım. arkasında hiç şans yok

Oyla:
Üst Alt