Yardım Bluetooth kulaklık önerisi.

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miuimix 2.2
Telefon Modeli
Note 9s curtana
Bootloader Kilidi
Açık
Redmi note 9s telefonum var. Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama gürültü önleme nedir aac nedir, olsa ne olmasa ne vs hiçbir bilgim yok. 300 TL'ye kadar özellikle kancalı kulağın arkasından geçen (spor esnasında düşmemeli) sesi yüksek, telefonum ile uyumlu bir model öneriniz varmı, mikrofon önemli değil, telefon görüşmesi yapmayacağım. 2 saat çalışma süresi yeterli.
Huawei gt2 pro saat ile telefonumda ciddi sıkıntılar yaşadığım için kulaklığı almaya korkuyorum. Tecrübeniz benim için önemli. Ha birde Bluetooth 5.1 olunca wifi zayıflaması olmuyormuş öylemi?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Redmi note 9s telefonum var. Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama gürültü önleme nedir aac nedir, olsa ne olmasa ne vs hiçbir bilgim yok. 300 TL'ye kadar özellikle kancalı kulağın arkasından geçen (spor esnasında düşmemeli) sesi yüksek, telefonum ile uyumlu bir model öneriniz varmı, mikrofon önemli değil, telefon görüşmesi yapmayacağım. 2 saat çalışma süresi yeterli.
Huawei gt2 pro saat ile telefonumda ciddi sıkıntılar yaşadığım için kulaklığı almaya korkuyorum. Tecrübeniz benim için önemli. Ha birde Bluetooth 5.1 olunca wifi zayıflaması olmuyormuş öylemi?
Kz bakın derim hem ses hem kalite hem şarj açısından bütçenize Uygun fiyatları son ses müzik ile 6 saat gidiyor rahatlıkla

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Bende Haylou T15 var her açıdan işimi görüyor. Sporda, yoğun tempoda kullanıyorum düşme sorunu olmadı hiç. Piyasadaki en popüler ürünlerden biri zaten bu.

Bunun bir tık üstü T19 modeli var bir de.
O biraz daha iyi ben çubuk çıkıntısı sevmediğim için T15 aldım ama T19'da aklım kalmadı değil.

Not: Bu arada Haylou, Redmi gibi Xiaomi alt markasıdır. Kaliteden yana şüphen olmasın yani.

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Oyla:

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
uzun zamandır kullanıyorum gayet iyi kulaktan çıkma düşme olmuyor en az 4-5 saat çalışıyor kesintisiz

Oyla:
Üst Alt