Yardım Bluetooth Kulaklık İle Video Kaydı Yapmak

ugrsvnc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ugur
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
33
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.4
Telefon Modeli
Mi 9T PRO
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bluetooth kulaklığı telefona bağladım. Video kaydı yapmak istiyorum ama sesi telefonun kendi mikrofonundan kayıt ediyor.
Bluetooth mikrofondan almıyor. Bunu nasıl çözebilirim ? Biraz araştırdım ama bir çözüm bulamadım.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Video kaydında BT mikrofon kullanmak seslerin geçikmesine ve dolayısıylada senkronize bozulmasına sebep olacaktır. Yani sesler görüntüden sonra gelecektir. Bu nedenle pek tercih edilen bir yöntem değil. Dolayısıyla bu konuda pek bir içerik bulamazsınız.

Ancak Cinema FV-5 adlı uygulama ile bu mümkün, yapılabilir. Tabi ses kalitesi noktasında çok bir beklentiniz olmasın.

Oyla:

mahubey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bluetooth kulaklık ile ses kaydı maalesef hüsran. Video sırasında bunu yapacak adam akıllı bir uygulama yok. Bugün s22 ultra telefonda denedim pro video diye bir mod koymuşlar sadece ana kamera ile çalışıyor ön kamerada kullanılamıyor sebebi ise seste meydana gelen gecikme önlenemediği için ön kamera ile video kaydı yaparken bluetooth kulaklık kullanılamıyor. Hemde pro video modunda çekilen videodaki ses kaydı başarısız. Bu özellik için henüz erken

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Bluetooth kulaklık ile ses kaydı maalesef hüsran. Video sırasında bunu yapacak adam akıllı bir uygulama yok. Bugün s22 ultra telefonda denedim pro video diye bir mod koymuşlar sadece ana kamera ile çalışıyor ön kamerada kullanılamıyor sebebi ise seste meydana gelen gecikme önlenemediği için ön kamera ile video kaydı yaparken bluetooth kulaklık kullanılamıyor. Hemde pro video modunda çekilen videodaki ses kaydı başarısız. Bu özellik için henüz erken

Evet bende kabaca biraz araştırdım ne Android için nede IOS için böyle bir işlev istisnalar dışında yok.

Bu özellik bazı Samsung, Huawei ve Google Pixel cihazlarda mevcutmuş.

Oyla:
Üst Alt