Çözüldü Bluetooth kulaklık bağlandığı halde ses gelmiyor

apriljanette

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Red Mi Note10 S
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.4.0 Global
Telefon Modeli
Note10 S
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, ttec airbeat free bluetooht kulaklıklarını ve redmi note 10s model telefonu kullanıyorum. ikisini de yeni aldım. Günlerdir sorunsuz bir biçimde kulaklığı telefonla kullaniliyordum. Ancak durduk yere kulaklık telefona bağlandığı halde ses hiçbir şekilde gelmedi. kulaklık başka cihazlarda sorunsuz çalışıyor ve telefon da başka kulaklıkları algılayıp ses veriyor. Bu sorunu telefonu fabrika ayarlarına döndürerek çözmeye çalıştım ancak olmadı.

Çözüm
Merhaba, ttec airbeat free bluetooht kulaklıklarını ve redmi note 10s model telefonu kullanıyorum. ikisini de yeni aldım. Günlerdir sorunsuz bir biçimde kulaklığı telefonla kullaniliyordum. Ancak durduk yere kulaklık telefona bağlandığı halde ses hiçbir şekilde gelmedi. kulaklık başka cihazlarda sorunsuz çalışıyor ve telefon da başka kulaklıkları algılayıp ses veriyor. Bu sorunu telefonu fabrika ayarlarına döndürerek çözmeye çalıştım ancak olmadı.

Telefon ayarlar- Ek ayarlar - Geliştirici seçenekleri-Bluetooth Avrcp sürümü seçeneğinde hangisi aktif hocam ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315

Telefon ayarlar- Ek ayarlar - Geliştirici seçenekleri-Bluetooth Avrcp sürümü seçeneğinde hangisi aktif hocam ?

Oyla: Çözüm

apriljanette

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Red Mi Note10 S
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AVRCP 1.4tü ancak 1.3e alıp sonrasında geri 1.4'e dönüştürünce düzeldi. Çok teşekkürler

Oyla:
Üst Alt