Yardım Bluetooth eşleştik sonra ses gelmemesi

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu
Telefon Modeli
Mi9se
Bootloader Kilidi
Açık
Cihaz:mi9se,eu rom mi11

Beyler selamlar , böyle bir problemim düne kadar yoktu.Kulaklıpa bağlanıyorum ama kulaklıktan müzik sesi gelmiyor.Kulaklıktan bağlantı sesi alıyorum, tuşuna uzun basınca okey Google sesi geliyor , sesimi alıyor. Fakat diğer seslerde çalışmıyor.
Başka bir bluetooth cihazı ile denedim ( sounfbomb) Bağlantı sağlanabiliyor fakat ses cihaza gitmiyor.
Çözüm için teli tekrar kapayıp açtım, cihazları silip tekrar eşleştirdim olmadı.

Son düzenleme:

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Global romda deneyin , Mi 9se Miroom Airpods 2.nesil Sorunsuz
Eu da hiç sorun yaşamamıştım ama bugün oldu ses bombasında sorun düzeldi ama kulaklıkta aynı sorun devam ediyor. Acaba kulaklık mı bozuldu.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Eu da hiç sorun yaşamamıştım ama bugün oldu ses bombasında sorun düzeldi ama kulaklıkta aynı sorun devam ediyor. Acaba kulaklık mı bozuldu.
Hocam bağlandıktan sonra birkaç dakika ellemeyin. Sonra kontrol edin bakalım düzelmiş mi. Benim de böyle oldu sürekli pcye bağla kaldır yaptığım için(pcde bağlanma sorunu vardı bağla kes yapıyordum sürekli). Tele bağladım Jbl T460BT Bağlandı(Medya yok)|Etkin yazıyordu ve ses gelmiyordu. Telefonu ve kulaklığı kapatıp bi 5dk sonra açtım tekrra bağladım bi 5dk daha bekledim düzeldi. Dediklerimi deneyin denemekten zarar gelmez hocam. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesela az önce tekrar bağla kes yaptım pcden. İlk ssteki gibi olup ses gitti birkaç dakika sonra 2.ss teki gibi olup düzeldi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-13-03-37-40-521_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-13-03-37-40-521_com.android.chrome.jpg
    126,8 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2020-05-13-03-37-46-786_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-05-13-03-37-46-786_com.android.settings.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Oyla:

bugrasaltuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saltuk Buğra
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Cihaz:mi9se,eu rom mi11

Beyler selamlar , böyle bir problemim düne kadar yoktu.Kulaklıpa bağlanıyorum ama kulaklıktan müzik sesi gelmiyor.Kulaklıktan bağlantı sesi alıyorum, tuşuna uzun basınca okey Google sesi geliyor , sesimi alıyor. Fakat diğer seslerde çalışmıyor.
Başka bir bluetooth cihazı ile denedim ( sounfbomb) Bağlantı sağlanabiliyor fakat ses cihaza gitmiyor.
Çözüm için teli tekrar kapayıp açtım, cihazları silip tekrar eşleştirdim olmadı.
Bu sorun bende de var. Yaptığının aynısını yaptım her yolu denedim yine de normale dönmedi. Sorun hakkında bilgisi olan var mı?

Oyla:

yakhubx123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
a
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
17
Bu sorun galiba tüm Xiaomi cihazlarında var. Bende de aynı sorun yaşanıyor, bağlandı medya yok uyarısı geliyor. 1-2 dk sonra normale dönüyor. Bazen nadir olarak yaşansa bile medya yok olarak takılıp kalabiliyor. O zaman da kulaklığa reset atıyorum düzeliyor

Oyla:

bugrasaltuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saltuk Buğra
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Bu sorun galiba tüm Xiaomi cihazlarında var. Bende de aynı sorun yaşanıyor, bağlandı medya yok uyarısı geliyor. 1-2 dk sonra normale dönüyor. Bazen nadir olarak yaşansa bile medya yok olarak takılıp kalabiliyor. O zaman da kulaklığa reset atıyorum düzeliyor
Ben reset atıyorum öyle de düzelmiyor. Bağlanıyor ama hiç ses gelmiyor.

Oyla:
Üst Alt