Yardım Bluetooth cihazı ile kilit açma

SoulFly1545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerafettin
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU Stabil 12.5.2
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Mi 8 cihazıma bağlı olan saatim mi watch cihazıma yakınken şifre girmek istemiyordum. Eski samsunglarda olan smartlocku acmaya karar verdim ayarlarda bunlar vardı. Yaptım ama son fotoğraftaki gibi kalıyor saatime ne kadar dokunursam dokunayım bir şey değişmiyor. Ayrıca global romda da aynı sorun vardı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Mi 8 cihazıma bağlı olan saatim mi watch cihazıma yakınken şifre girmek istemiyordum. Eski samsunglarda olan smartlocku acmaya karar verdim ayarlarda bunlar vardı. Yaptım ama son fotoğraftaki gibi kalıyor saatime ne kadar dokunursam dokunayım bir şey değişmiyor. Ayrıca global romda da aynı sorun vardı.
Şimdi baktım mi band ile son ekranda cihaza eşleştirme uyarısı geliyor, eşleştir dedikten sonra aynı ekranda altta tamam yazısı çıkıyor, o gözünüzden kaçmış olabilir ona basınca oluyor. Olmazsa buradaki konuyu inceleyebilirsiniz, mi band ile bu şekilde de çalışıyordu bende.

Oyla:

SoulFly1545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerafettin
Cihazım
Mi 6
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi baktım mi band ile son ekranda cihaza eşleştirme uyarısı geliyor, eşleştir dedikten sonra aynı ekranda altta tamam yazısı çıkıyor, o gözünüzden kaçmış olabilir ona basınca oluyor. Olmazsa buradaki konuyu inceleyebilirsiniz, mi band ile bu şekilde de çalışıyordu bende.
Hayır saatimin her yerine baktım herhangi bir şey gelmedi diğer uygulamada da smartlock'ta kilit işareti var bastığımda hata veriyor açılmıyor

Oyla:

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Hayır saatimin her yerine baktım herhangi bir şey gelmedi diğer uygulamada da smartlock'ta kilit işareti var bastığımda hata veriyor açılmıyor
Kilit işareti root izni istediği için var, bende daha önce o konuya yazdığımda yoktu fakat şu an tekrar kontrol ettim ve bende de var ilginç olarak. O zaman kullandığım rom da ve uygulama sürümü de aynı olduğundan Play Servislerinden olabileceğini düşünerek güncellemelerini kaldırıp denedim ve kilit simgesi kalktı, 22.15.14 sürümünde sorun yok şu an için ve sorunsuz şekilde erişebiliyorum o konuda yazdığım kurulum ekranına. Biraz uğraştırıcı maalesef ama alternatif çözüm olarak bu var şu an için, sorunsuz kurulum yapma konusunda yardımcı olan da çıkar umarım.

Oyla:

SoulFly1545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerafettin
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Kilit işareti root izni istediği için var, bende daha önce o konuya yazdığımda yoktu fakat şu an tekrar kontrol ettim ve bende de var ilginç olarak. O zaman kullandığım rom da ve uygulama sürümü de aynı olduğundan Play Servislerinden olabileceğini düşünerek güncellemelerini kaldırıp denedim ve kilit simgesi kalktı, 22.15.14 sürümünde sorun yok şu an için ve sorunsuz şekilde erişebiliyorum o konuda yazdığım kurulum ekranına. Biraz uğraştırıcı maalesef ama alternatif çözüm olarak bu var şu an için, sorunsuz kurulum yapma konusunda yardımcı olan da çıkar umarım.
güncellemeleri nasıl kaldırabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

güncellemeleri nasıl kaldırabilirim
kaldırdım kilit işareti kalktı smartlock ekranı geldi sağ altta anladım butonu var sadece anladım diyorum ve bitiyor kapanıyor bu kadar

Son düzenleme:
Oyla:

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-12-17-54-52-136_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-10-12-17-54-52-136_com.miui.securitycenter.jpg
    205,3 KB · Görüntüleme: 3
Oyla:

SoulFly1545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerafettin
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları yönet içerisinden Google Play servislerine girince altta ortadaki seçenekte güncellemeleri kaldır var
kaldırdım ama üstte yazdığım gibi olmadı sanırım olmayacak da ya

Oyla:
Üst Alt