Yardım Bluetooth bağlantısı sorunu

Polat35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Polat
Cihazım
Mi5s
Konular
11
Beats solo 3 ve aynı zamanda airpods kullanıcısıyım fakat kulaklıkların sürekli bağlantısı kopuyor. Yaklaşık 5-10 dakika içinde kesiliyor ve geri bağlanmıyor . Rom atma olayına giremiyorum IMEI atıldıktan sonra geri kilitlenmiş . Daha önce birden fazla kes format attım . Direk bleuetooth a format attım kesilmesi 15 dakikaya kadar çıktı fakat yine aynı durum. Yapılabilecek bir şey var mıdır acaba. Bluetooth da sorun olduğunu düşünmüyorum başka cihazlara sorunsuz bağlanıyor.

Lambanincini

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi note 8 p
Konular
0
Beats solo 3 ve aynı zamanda airpods kullanıcısıyım fakat kulaklıkların sürekli bağlantısı kopuyor. Yaklaşık 5-10 dakika içinde kesiliyor ve geri bağlanmıyor . Rom atma olayına giremiyorum IMEI atıldıktan sonra geri kilitlenmiş . Daha önce birden fazla kes format attım . Direk bleuetooth a format attım kesilmesi 15 dakikaya kadar çıktı fakat yine aynı durum. Yapılabilecek bir şey var mıdır acaba. Bluetooth da sorun olduğunu düşünmüyorum başka cihazlara sorunsuz bağlanıyor.
Eğer wifi ile Bluetooth bağlantısı bir arada yapıyorsanız bağlantı kopması normal ve maalesef çözümü yok.. Bluetooth ve wifi anteni bu telefonda aynı ve çakışma yapıyor yazılımsal değil tamamen donanımsal bir sıkıntı..şayet wifi kapalı ve ona rağmen Bluetooth bağlantısı kopuyorsa bulunduğunuz yerde başka bir 2.4 frekansı veren cihaz vardır..

Oyla:
Üst Alt