Soru Bluetooth bağlantı sorunu

rcimeen42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
İyi günler Kolay gelsin herkese, telefonum redmi Note 10 pro, bir buçuk ay öncesine kadar bluetooth'a bağlanıp şarkı dinleyip konuşma yapabiliyorum, ancak şuan Bluetooth'a bağlanıyor ama ses yok, YouTube giriyorum video donarak ilerliyor ses gelmiyor, aramalarda yada telefonun kendi müzik uygulamasında ses gelmiyor, geliştirici seçeneklerinden Bluetooth ayarlarını değiştirmeye uğraştım yine olmadı en son telefona format attım, formattan sonra 1 saat kadar sağlıklı çalıştı Bluetootha bağlanıp şarkı vs dinleyebildim, 1 saat sonra yine aynı sorun oldu. Telefon bu 1 Saatlik süreç içerisinde güncellemeleri yükledi ondan mı oldu bilmiyorum. Sorunu nasıl çözeceğim yardımcı olursaniz sevinirim.

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Kurye
Konular
18
Güncelleme ile alakalı olup olmadığını tekrar format atıp güncellemeyi kurmayarak deneyebilirsiniz.

Sizinle aynı sorunu yaşayan bir kullanıcı anakart değişimi yaptırmış garantiden.

rcimeen42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme ile alakalı olup olmadığını tekrar format atıp güncellemeyi kurmayarak deneyebilirsiniz.

Sizinle aynı sorunu yaşayan bir kullanıcı anakart değişimi yaptırmış garantiden.
İyi ama hocam güncellemeyi yapmadan cihaz sağlıklı çalışacak mi ?

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Kurye
Konular
18
Güncellemeden kastınız nedir? Sistem güncellemesimi yoksa uygulamalar mı?

rcimeen42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncellemeden kastınız nedir? Sistem güncellemesimi yoksa uygulamalar mı?
Şöyle anlatayım telefonu formatladiktan sonra g mail i play Store'a girip kullandığım uygulamaları indirmeye başladım. Bu sırada telefonu wife ye bağlayıp kendisini de güncellemeye başladı. Ben fortmattan sonra 1 saat kadar bluetooth kulaklık ile şarkı dinledim. Yine kullandığım esnada ses gitti. Bu sırada hangi güncellemeyi yapıyordu, telefonun kendi programlarını mi yoksa harici bir programi mi guncelliyordu bilmiyorum

Üst Alt