Yardım Bluetooth bağlantı sorunu

• Konbuyu başlatan adem89
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 507

adem89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Not 9 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global12.5.4
Telefon Modeli
Xıomı not 9 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Rselamın aleyküm. Mağazadan aldığım xıomı not 9 pro cihazımla BT kulaklım eşleştiğinde : mevcut cihaz AAC kodeğini destekliyor,ancak AAC uyumluluk sorunlarından dolayı ses çalmayabilir, cihazınız otomatik olarak sbc kodeğine geçti diyor ve 2 dk lık telefon görüşmemde 3-5 defa bağlantı kopup tekrar bağlanıyor.
Ve bu sorun ilk aldığım Tao tronıc 53 pro Bluetooth kulaklıkta da yaşandı üstüne Huawei se aldım belki sorun biter die onda da yaşadım.
Lütfen bana yardımcı olurmusunuz????

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Rselamın aleyküm. Mağazadan aldığım xıomı not 9 pro cihazımla BT kulaklım eşleştiğinde : mevcut cihaz AAC kodeğini destekliyor,ancak AAC uyumluluk sorunlarından dolayı ses çalmayabilir, cihazınız otomatik olarak sbc kodeğine geçti diyor ve 2 dk lık telefon görüşmemde 3-5 defa bağlantı kopup tekrar bağlanıyor.
Ve bu sorun ilk aldığım Tao tronıc 53 pro Bluetooth kulaklıkta da yaşandı üstüne Huawei se aldım belki sorun biter die onda da yaşadım.
Lütfen bana yardımcı olurmusunuz????
Ek ayarlar altındaki geliştirici seçeneklerinden codec olarak aac seçip yeniden deneyin, varsayılan olarak sbc aktif oluyor genelde. Oradan değiştiğinizde aac olarak kullanabiliyorsunuz.

Oyla:

adem89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Not 9 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ek ayarlar altındaki geliştirici seçeneklerinden codec olarak aac seçip yeniden deneyin, varsayılan olarak sbc aktif oluyor genelde. Oradan değiştiğinizde aac olarak kullanabiliyorsunuz.
Hocam yapıyorum ama tekrar sbc ye dönüp tekrar tekrar bağlantı kopuyor

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Hocam yapıyorum ama tekrar sbc ye dönüp tekrar tekrar bağlantı kopuyor
O zaman bu romunuzla alakalı, bende de aynı sorun olmuştu, XiaomiEu rom kurdum, şu anda aac sorunsuz şekilde çalışıyor. İmkanınız varsa rom değişin ve custom bir rom ile deneyin.

Oyla:
Üst Alt