Yardım Black Shark 4 - CPU sorunu, 4 çekirdek tam olarak devre dışı Yardım

pervanhuseyn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Pərvan
Cihazım
Poco x3
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Sonu MP5 olan, son sürüm global
Telefon Modeli
BlackShark4
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selam arkadaşlar. Azerbaycandan yazıyorum sizlere. İlk olarak depremzedelere geçmiş olsun, hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin diyorum.
Büyük bir sorunum var. Black shark 4 var bende. Sebebini bilmediğim şekilde cihazım bozuldu. Normalde snap870, 8 çekirdekli cihaz. 4 tane 1.8 ghz, 3 tane 2.42ghz , 1 tanesi 3.2ghz.
Ama bende sadece 4 tane 1.8ghz çalışıyor. Cihaz hız yetişdirmiyor, kasıyor. Günlük kullanım mümkün ama, 144hz çok zorluyor. Oyun(pubg ve codm) oyununa girip oynanmaz halde, hiçbir şekilde hızlı çekirdekleri başlatmıyor, bu sayede de oyun kasıyor. Tüm verileri topladığımda bunun sistem hatası olması mümkün. Ama bootloader kiliti bunlarda hiç açılmıyor. Normal MİUİ gibi değil yani. Ne yapacağımı şaşırdım. Reball ile düzelmesi mümkün dediler, ama cihazı riske atmak, içini açtırmak istemiyorum.
Anlayan, başı çekmiş olan varsa lütfen yardım. Allah razı olsun önceden

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Öncelikle iyi dileklerin ve yardımlarınız için teşekkürler dostum

cihazı öncelikle sıfırlayın işe yaramazsa mi flash ile fastboot üzerinden yazılım atın bu donanımsal bi sorun değil şahsi düşüncem yazılım sorunu yazılımsal tüm süreçleri deneyin işe yaramazsa cihazın içini açtırmak son çareniz olsun.

Oyla:

pervanhuseyn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Pərvan
Cihazım
Poco x3
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle iyi dileklerin ve yardımlarınız için teşekkürler dostum

cihazı öncelikle sıfırlayın işe yaramazsa mi flash ile fastboot üzerinden yazılım atın bu donanımsal bi sorun değil şahsi düşüncem yazılım sorunu yazılımsal tüm süreçleri deneyin işe yaramazsa cihazın içini açtırmak son çareniz olsun.
Çok teşekkür ederim. Öyle yapmaya çalışıyorum. Sadece bu modelin BL kilitinin nasıl açılacağı hakkında bilgi aramaya çalışdım, hiç açılmıyor dediler. Bazıları biliyor, onlar da söylemiyor, galiba parayla yapıyorlar

Oyla:
Üst Alt