Yardım BL kilidini yanlışlıkla kapattım sonra tokens ile açtırttık telefonu ama şimdi çin sürümü yardımcı olurmusunuz?

caglar07715

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Herkese iyi günler arkadaşlar. Cihazımda BL kilidi açıktı, rom atarken yanlışlıkla kapattım. Şimdi telefoncuda tokens kullanarak açtırttık ama cihaz çin sürümüne geri dönmüş pazartesiye kadar halletmem şart çünkü cihazı sattım. Telefoncu cihazın çin sürümü olduğunu söyledi. Şimdi ise cihaza global sürüm yüklemem lazım nasıl yapabilirim. Cihazım redmi note 8 pro.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Bl açıksa fastboot rom indir ziplerden c dizine Rom diye klasör aç PC ye mi flash tool ile yükle

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Cihaza twrp yükleyip stabil bir custom rom yükleyip halledebilirsiniz bu sorunu

caglar07715

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bl açıksa fastboot rom indir ziplerden c dizine Rom diye klasör aç PC ye mi flash tool ile yükle
hocam bl kapalı sanırım cihazı tokens ile açtırttık ve cihazda en başta kullanılan mi hesabı bilinmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaza twrp yükleyip stabil bir custom rom yükleyip halledebilirsiniz bu sorunu
whatsappdan yada discord araclığı ile yardımcı olabilirmisiniz hocam sizlere zahmet yapamazsam diye korkuyorum adam zaten pazartesiye kadar cihazı ya sağlam yada para iadesi istiyor cebimde tek kuruşum yok

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
hocam bl kapalı sanırım cihazı tokens ile açtırttık ve cihazda en başta kullanılan mi hesabı bilinmiyor

whatsappdan yada discord araclığı ile yardımcı olabilirmisiniz hocam sizlere zahmet yapamazsam diye korkuyorum adam zaten pazartesiye kadar cihazı ya sağlam yada para iadesi istiyor cebimde tek kuruşum yok
Reis o zaman Zenex reis çözer bu işi

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Herkese iyi günler arkadaşlar. Cihazımda BL kilidi açıktı, rom atarken yanlışlıkla kapattım. Şimdi telefoncuda tokens kullanarak açtırttık ama cihaz çin sürümüne geri dönmüş pazartesiye kadar halletmem şart çünkü cihazı sattım. Telefoncu cihazın çin sürümü olduğunu söyledi. Şimdi ise cihaza global sürüm yüklemem lazım nasıl yapabilirim. Cihazım redmi note 8 pro.
Hocam yetkili hesap ile işlem yapılması gerekir siz birşey yapamazsınız. Zenex hocamdan yardım alabilirsiniz.

caglar07715

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis o zaman Zenex reis çözer bu işi
kendim yapmak zorundayım hocam dediğim gibi cebimde para kalmadı tokens e de para verince iyice zora düştüm whatsapp yada discord aracılığı ile yardımcı olma şansınız varmı OGSKY hocamızın dediği gibi twrp yükleyip stabil rom kurarak yapamazmıyız

Hocam yetkili hesap ile işlem yapılması gerekir siz birşey yapamazsınız. Zenex hocamdan yardım alabilirsiniz.
başka çaresi yokmudur hocam maddi olarak çok sıkıntıda kaldım çünkü 300 tl de tokens ücreti ödedim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu cihazınglobal romda açılması için anakarta donanımsal müdahale gerekiyor. Direnç değişimi yapılacak. Bunu kendiniz telefoncuya çözdürseniz bile direnç değişiminden sonra cihaz imei null olacağı için yeniden yetkili hesapla işlem yapılması gerek buda ücret demek. Eğer token dediğiniz işlemi yapan telefoncu işten anlayan birisi olsaydı bu işlemi yapar ve tek masraf ile cihazınızı global romda açabilirdi..

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Maalesef kardeşim bu denli bilgiye sahip değilim. Yoksa yardımcı olurdum üzüldüm senin adına :S

Üst Alt