Yardım Bl kilidini kapatmak

yasirsharp

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YasirDemirci
Cihazım
Mi 5 pro
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı 11.0.3
Telefon Modeli
Note 5 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar ilk olarak önceki açtığım konulara giremedim değişik bir hata aldım ondan yeni konu açıyorum. Redmi 5 pro imei numarası değişeceği için bl kilidi açmamız istendi açtık imei değişti geri kapatmak istiyorum açık olunca format atamıyorum ek araçlar indirmem gerekiyor. Direk mi flsh uygulamasından kapatabilirmiyim brick olurmu?

MIUI sürümü MIUI Global 11.0.3 kararlı 11.0.3.0 PEIMIXM

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Neden geri kapatmak istiyorsunuz? Cihazınıza hiçbir müdahalede bulunamazsiniz. Ve ayrıca, mi recovery ekranından hard reset atarsanız telefonunuza IMEI uçar. Ha bir daha bootloader actirayim derseniz yine IMEI uçar. Twrp üzerinden dediginzi islemleri yapabilirsiniz.

Oyla:

yasirsharp

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YasirDemirci
Cihazım
Mi 5 pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden geri kapatmak istiyorsunuz? Cihazınıza hiçbir müdahalede bulunamazsiniz. Ve ayrıca, mi recovery ekranından hard reset atarsanız telefonunuza IMEI uçar. Ha bir daha bootloader actirayim derseniz yine IMEI uçar. Twrp üzerinden dediginzi islemleri yapabilirsiniz.

hocam twrpyi nasıl kullanacağımı bir türlü çözemedim çok video bulamadım ayrıca telefonu kardeşim kullanıyor sadece oyun oynuyor video izliyor herhangi bir müdahale de bulunmayacağız. önceki konularımda bir arkadaş yazmıştı sanırım fakat diğer konulara erişemiyorum önerebileceğiniz bir video varsa twrp kullanımıyla ilgili yazın lütfen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam twrpyi nasıl kullanacağımı bir türlü çözemedim çok video bulamadım ayrıca telefonu kardeşim kullanıyor sadece oyun oynuyor video izliyor herhangi bir müdahale de bulunmayacağız. önceki konularımda bir arkadaş yazmıştı sanırım fakat diğer konulara erişemiyorum önerebileceğiniz bir video varsa twrp kullanımıyla ilgili yazın lütfen
telefonunuza IMEI uçar dediniz de tam anlayamadım eski IMEI numarası mı gelir tekrardan IMEI değiştirmemizmi gerekir

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156

Oyla:

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam neden kapatmak istiyorsunuz ki? BL kilidinin açık olması kötü bir şey değil

Oyla:
Üst Alt