Yardım BL kilidi

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Selamin aleyküm telefonum mi9t pro ikinci el olarak aldım imei kayıtlı fakat bootloader kilidi kapalı. Aldığım arkadaş benim kendi mi hesabımı girerek hattımı taktı ve bl kilidi için başvuru yaptı. Başvurudan sonra versiyonu android 9 olan telefona android 10 geldi ve kurdum. Kurulumdan sonra bir yerde okudum ki bl kilit başvurusundan sonra kilit açılıncaya kadar güncelleme yapmamak gerekmiş. Ben yaptım ve o yazıdan sonra tekrar başvuruda bulundum. Sorun olurmu merak ettim. Diger sorum arada mobil internet düzelsin diye uçak moduna alıyorum. Bl kilidi için sorun oluştururmu?

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Selamin aleyküm telefonum mi9t pro ikinci el olarak aldım imei kayıtlı fakat bootloader kilidi kapalı. Aldığım arkadaş benim kendi mi hesabımı girerek hattımı taktı ve bl kilidi için başvuru yaptı. Başvurudan sonra versiyonu android 9 olan telefona android 10 geldi ve kurdum. Kurulumdan sonra bir yerde okudum ki bl kilit başvurusundan sonra kilit açılıncaya kadar güncelleme yapmamak gerekmiş. Ben yaptım ve o yazıdan sonra tekrar başvuruda bulundum. Sorun olurmu merak ettim. Diger sorum arada mobil internet düzelsin diye uçak moduna alıyorum. Bl kilidi için sorun oluştururmu?
Süreniz uzayabilir.

Süre bitene kadar:
Ota üzerinden Güncelleme geldiğinde yapmayınız.
Güvenlik uygulamasını çalıştırmayın
Aynı Mi hesabıyla işlem yapınız Gerekli olmadığı sürece şifre değişimi veya kullanıcı adı değişimi yapmamaya çalışınız.
Cihazımı bul Aç / Kapa yapmayınız.
Mi Cloud senkronizasyonu arada bir de olsa yapınız. Tarayıcı üzerinden de Mi Cloud'a giriş yapınız.
Farklı bir Bilgisayar veya işletim sistemi kullanmamaya çalışınız.
Farklı sürüm bir Unlock tool kullanmamaya çalışınız.
Farklı bir sim kart kullanmayınız, Sim Slotu değiştirmeyiniz. Hat taşıma işlemi yapmayınız.

archesm hocamdan alıntıdır

Oyla:

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Süreniz uzayabilir.

Süre bitene kadar:
Ota üzerinden Güncelleme geldiğinde yapmayınız.
Güvenlik uygulamasını çalıştırmayın
Aynı Mi hesabıyla işlem yapınız Gerekli olmadığı sürece şifre değişimi veya kullanıcı adı değişimi yapmamaya çalışınız.
Cihazımı bul Aç / Kapa yapmayınız.
Mi Cloud senkronizasyonu arada bir de olsa yapınız. Tarayıcı üzerinden de Mi Cloud'a giriş yapınız.
Farklı bir Bilgisayar veya işletim sistemi kullanmamaya çalışınız.
Farklı sürüm bir Unlock tool kullanmamaya çalışınız.
Farklı bir sim kart kullanmayınız, Sim Slotu değiştirmeyiniz. Hat taşıma işlemi yapmayınız.

archesm hocamdan alıntıdır
Peki bu kilidin zamani geldiginde açıldığını nasıl anlayacam?

Oyla:

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Kaç saat yazdı ise o kadar bekleyeceksin. Genelde 168 saat verir ve buda 7 gün eder.
Tamamda ben telefonda kilit başvurusunda bulundugumda saat yazdigini hatirlamiyorum ki bir dahami ac desem acaba

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Süreyi nereden nasil hesaplayabilirim?
Gördüğüm kadarı ile forumdaki konuları okumadan/araştırmadan direk konu açmışsınız. Bu seferlik cevap vereceğim

Mi unlock ile kilit açma işlemleri yapmanız gerekiyor. İlk yapista süre belirir saat cinsinden. Onu güne çevirip bekleyeceksiniz

Oyla:
Üst Alt