Yardım Bl kilidi ve root

Judgex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sertaç
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Herkes iyi forumlar
Bugün redmi note 9 aldım fakat global romda, bunu Hindistan veya eu Roma geçirmek istiyorum. Araştırdım redmi note 9un birkaç çeşidi varmış yapımı baya zormuş dediler bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5
Herkes iyi forumlar
Bugün redmi note 9 aldım fakat global romda, bunu Hindistan veya eu Roma geçirmek istiyorum. Araştırdım redmi note 9un birkaç çeşidi varmış yapımı baya zormuş dediler bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı
bootloder kilidiniz açıkmı

Oyla:

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
bl kilidi açık olmalı bu da garantisini bozar . Cihaz hakkında bilgim yok ama rom değişmek tahminimce aynıdır diğer cihazlarla

Oyla:

Judgex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sertaç
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Oyla:

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Selamlar hocam bootloader kilidi cihazlarda yazılım yükleme kilididir bu kilit kapalıyken cihazı herhangi bir değişiklik yapmaniz söz konusu değil bootloader kilidini açtıktan sonra twrp aracılığıyla root işlemi yapabilirsiniz ancak root işlemi yapmak istemiyorsanız bootloader kilidi açıldıktan sonra mi flash ile cihazınıza uygun fastboot rom u bulup istediğiniz Roma geçebilirsiniz

Oyla:

Judgex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sertaç
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Selamlar hocam bootloader kilidi cihazlarda yazılım yükleme kilididir bu kilit kapalıyken cihazı herhangi bir değişiklik yapmaniz söz konusu değil bootloader kilidini açtıktan sonra twrp aracılığıyla root işlemi yapabilirsiniz ancak root işlemi yapmak istemiyorsanız bootloader kilidi açıldıktan sonra mi flash ile cihazınıza uygun fastboot rom u bulup istediğiniz Roma geçebilirsiniz
Bootloader kilidini acmak için belli bir sure veriyormuş. Ben redmi note 8in bl kilidini acarken programla açtım hic bekleme suresi falan vermedi. Forumlarda araştırıyorum note 9 ile ilgili root bl gibi konular yok

Oyla:
Üst Alt