Soru BL Kapattıktan sonra Garanti?

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Selamlar, A3e daha önce BL Kilidini açıp Mıuı Rom Kullanmıştım şimdi Stocka dönüp mi flashtan clean and lock işaretleyip bl kilidini kapattım şuan cihaz garanti kapsamına girdimi acaba?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Oyla:

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam android one lerde başvuru vs yapılmadan komut ile bl açılıyor ondan sordum

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
hocam android one lerde başvuru vs yapılmadan komut ile bl açılıyor ondan sordum
Hocam belirtmek istediğimiz şudur servis istediği taktirde kilidi açılmış mı anlayabilir fark etmez yani

Oyla:

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

4JustMania

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
xiaomi 9
Konular
19
mi.unlocktan acilmadigi kodla acildigi ve samsungtaki gibi knox sayaci olmadigi icin slot b de romu birakip a yi temizleyip botloderi kapatirsan ilk geldigi gibi sknti olmaz diye dusunuyorum zaten benim cihazda garantili sadece 1 botloder kapali geldi o critikal felan muhbeti hikaye o acik geldi bende mi flashtan eski romu flashla unlock acik sekilde sonra otodan guncelleme yap b ye kopyalayacak yeni romu ve icindekileriyle sonra a yi temizle bde rom kalsin sonra kodla bl yi ört garantilik bisey oldumu gonder gitsin

Oyla:

Furymen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xioami a2 lite
Konular
5
mi.unlocktan acilmadigi kodla acildigi ve samsungtaki gibi knox sayaci olmadigi icin slot b de romu birakip a yi temizleyip botloderi kapatirsan ilk geldigi gibi sknti olmaz diye dusunuyorum zaten benim cihazda garantili sadece 1 botloder kapali geldi o critikal felan muhbeti hikaye o acik geldi bende mi flashtan eski romu flashla unlock acik sekilde sonra otodan guncelleme yap b ye kopyalayacak yeni romu ve icindekileriyle sonra a yi temizle bde rom kalsin sonra kodla bl yi ört garantilik bisey oldumu gonder gitsin
Hocam ben eu orjinal android 10 yükledim otodan güncelledim dün performans arayüz takılmaları var slot a'mı ne onu silmediğim içinmi ikiside dolu olduğu için olabilirmi bl kapalı açmayıda düşünmüyorum

Oyla:

4JustMania

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
xiaomi 9
Konular
19
evet
Hocam ben eu orjinal android 10 yükledim otodan güncelledim dün performans arayüz takılmaları var slot a'mı ne onu silmediğim içinmi ikiside dolu olduğu için olabilirmi bl kapalı açmayıda düşünmüyorum
2 slotta doldu a 9 var suan ve b de 10 .android 10 guncellemeside sorunlu konularda gericekme varda botloaderi acmadan olmazmi olurmu bilmiyorum

Oyla:

Furymen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xioami a2 lite
Konular
5
evet

2 slotta doldu a 9 var suan ve b de 10 .android 10 guncellemeside sorunlu konularda gericekme varda botloaderi acmadan olmazmi olurmu bilmiyorum
Napmak lazım peki slot felan pek anlamıyorum hard reset atsam slot temizlenmezmi

Oyla:

4JustMania

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
xiaomi 9
Konular
19
telefon garantili 0 aldiysan slot b de rom yuklu geliyor pardon reis a suan bos senin android 10 sıkıntılı bitek 9 a donmen lazim bunun icindr botloaderin acilmasi lazim benimde garantili 10 a guncelledim baktim berbat bl yi actim eu romda yim suan onda hata yok bitek ana menude biraz kasmalar var onada miui12 android 10 gelecek sende eu rom yukle bosver garantiyi bozulmadigi surece kilitleyip gonderirsin takilma

Oyla:
Üst Alt