Uygulama Biz de deneyebilseydik....

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Redmi note 4 snapdragon android 7 ve miui 11 ....
Şu meşhur GCam den 100 tane indirdim bir taneside cihazla uyumlu çıkmadı. Yokmudur bizim bu Camera uygulamasını kullanma ihyimalimiz ....
Saygılarımla

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Şu meşhur GCam den 100 tane indirdim bir taneside cihazla uyumlu çıkmadı. Yokmudur bizim bu Camera uygulamasını kullanma ihyimalimiz ....
Saygılarımla
Xda yada 4pda sitelerinde bulamadınızmı ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Saygılarımla
Değişik port romlar mevcut, Sayın halilgurbuz hocam hepsini sırası ile deniyor, en iyisini o bilir

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
4x için xda da bunu vermişler dene istersen.

2.2. Üslup : ....... üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Değişik port romlar mevcut, Sayın halilgurbuz hocam hepsini sırası ile deniyor, en iyisini o bilir

Estağfurullah hocam. Sizin gibi duayenler varken bizlere laf düşmez, sizlerin eline su bile dökemeyiz.

by_colakoglu hocam. Maalesef Android 7 de kaldığımız için bizim biraz önümüz kapandı. Google kamera kurmak için custom rom kurmak zorundayız. Sayın alpereneker hocamın paylaştığı konuyu incelerseniz eğer oldukça stabil bir rom olduğunu söylemem gerekir. Bu Rom'u yüklendikten sonra istediğiniz google kamera uygulamasını kullanabilirsiniz.
O Rom' da sadece telefonun tuş ışıkları yanmıyor. Ancak bu kullanımda hiç sıkıntı yaratmıyor emin olabilirsiniz. Ben ve birçok Redmi Note 4 mido kullanıcısı o Rom'u çok beğendik.
Ben şimdi biraz romları denemeye başladım. Önceden global den şaşmam diyordum ama telefonun gücünü bildiğim için özellikle MiUi arayüzüne sahip olan romları denemeye başladım. Sizde eğer niyetiniz varsa kesinlikle geçin derim. Şu anda MiRoom custom Rom'u deniyorum. Yarın akşam bunun inceleme konusunu yazacağım. Faydalanmanızı tavsiye ederim. Buda çok stabil bir rom. Üstelik tuş ışıkları da yanıyor.
Dediğim gibi global de kalmayın.
iyi geceler.

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15

2.2. Üslup : ....... üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır.

Üstadım çok teşekkür ederim. Hemen deniyorum. Zaman ayırmanız benim için, kamerayı kullanabilmemden çok daha kıymetli sağolun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Estağfurullah hocam. Sizin gibi duayenler varken bizlere laf düşmez, sizlerin eline su bile dökemeyiz.

by_colakoglu hocam. Maalesef Android 7 de kaldığımız için bizim biraz önümüz kapandı. Google kamera kurmak için custom rom kurmak zorundayız. Sayın alpereneker hocamın paylaştığı konuyu incelerseniz eğer oldukça stabil bir rom olduğunu söylemem gerekir. Bu Rom'u yüklendikten sonra istediğiniz google kamera uygulamasını kullanabilirsiniz.
O Rom' da sadece telefonun tuş ışıkları yanmıyor. Ancak bu kullanımda hiç sıkıntı yaratmıyor emin olabilirsiniz. Ben ve birçok Redmi Note 4 mido kullanıcısı o Rom'u çok beğendik.
Ben şimdi biraz romları denemeye başladım. Önceden global den şaşmam diyordum ama telefonun gücünü bildiğim için özellikle MiUi arayüzüne sahip olan romları denemeye başladım. Sizde eğer niyetiniz varsa kesinlikle geçin derim. Şu anda MiRoom custom Rom'u deniyorum. Yarın akşam bunun inceleme konusunu yazacağım. Faydalanmanızı tavsiye ederim. Buda çok stabil bir rom. Üstelik tuş ışıkları da yanıyor.
Dediğim gibi global de kalmayın.
iyi geceler.
Tamamdır hocam ilk fırsatta denemeye çalışırım. Cevabınız için çok teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xda yada 4pda sitelerinde bulamadınızmı ?
Valla 10 dan fazla denemişşmdir hepsi hüsran ☹️

Son düzenleme:
Üst Alt