Yardım Bitmek bilmeyen Instagram sorunları

• Konbuyu başlatan Nax48
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 1K

Nax48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naim
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Merhabalar forumda yeniyim ve ilk defa konu açıyorum. Rom vs gibi teknik terimlerede henüz hakim değilim. Ama bu sorunlar artık çok can sıkıcı olmaya başladı ve çözümünü bir türlü bulamadığım için bu konuyu açmak zorunda kaldım.

Instagramda dm den mesajlaşırken mesajlar karşıya gönderilemiyor yani sürekli geç gönderiyor, bekliyor bekliyor mesajlar gitmiyor. Kapatıp açıyorum programı hızlıca tekrar girdiğimde gönderiyor. İletişim kuramıyorum kimse ile sizdede bu oluyor mu ?

Diğer sorun da hikayeden video paylaşılmiyor. Kalite düşüyor 144p video oluyor nerdeyse ve kasıyor donuyor. Uygulama içinde çeksem de dışardan yuklesem de bişey değişmiyor. Ve bu sorun uzun zamandır mevcut.

Öncelikle dm olan daha önemli çözümü bulan varsa acil dönüş bekliyorum. (Eski bir uygulama sürümü yükle dışında)

Ekli dosyalar

• IMG_20181028_233448.jpg
    IMG_20181028_233448.jpg
    162,3 KB · Görüntüleme: 50

Mammedoffs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymur
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
İyi Günler bi de bu versiyonu denermisiniz belki dm problemine yardımcı olur denemek gerek..

Oyla:

Nax48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naim
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
İyi Günler bi de bu versiyonu denermisiniz belki dm problemine yardımcı olur denemek gerek..

Gece yazdığınız da sanırım son sürüm buydu. Daha yenisini indirdim şimdi yine sorun çözülmedi. Bu sorunu sadece ben yaşıyor olamam yahu Instagram kullanmıyor musunuz arkadaşlar?

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Gece yazdığınız da sanırım son sürüm buydu. Daha yenisini indirdim şimdi yine sorun çözülmedi. Bu sorunu sadece ben yaşıyor olamam yahu Instagram kullanmıyor musunuz arkadaşlar?

Ben sık olarak kullanıyorum ama böyle bir sorun yaşamadım

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115

Hocam muhtemelen kimse böyle bir sorunla karşılaşmadı daha önce. Neyden kaynaklandığını söylemekte zor. Telefon veya yazılımla alakalı olacağını pek sanmıyorum. Bu arada video konusu hemen hemen herkeste böyle. Android'in genel sorunu aslında ama genelde Xiaomi cihazlarda yaşanıyor. Bu Miui sürümünden kaynaklı olabilir, eskiden böyle bir sorun yoktu çünkü.

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
İnstagram sorunu sadece eski sürüm yükleyerek çözülüyor 51 numarali sürüm sorunsuz çalışıyor

Oyla:

Vegax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
123
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
3
İnstagramda hikaye yükleyince çok yavaş paylaşıyor bekletiyor hatta bazen donup kalıyor paylaştıktan sonra bazen hikayeyi paylaşıp ekranı kapatıyorum hala hikayeyi tutayım mı siliyim mi diye uyarı veriyor bana , arada bir nadir olsada instagramda donmalarada denk geldim instagram yanıt vermiyor diyor kalıyor öyle , instagramı kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum çok olmuyor ama olduğu zamanda insanı kuşkuda bırakıyor hemde yeni formatlı cihaz olmasına rağmen , hatta bazen telefonda galeri bölümüne giriyorum bakıyorum videoların görselleri çok geç yükleniyor 2-3 video izliyorum dördüncü videoda mesela play butonuna basıyorum donup kalıyor garip "emmc 5.1 değilde ufs 2.0" standardında yapsalardı bu telefonu acaba yine bu sorunları yaşarmıydım acaba merak ediyorum

Oyla:

Nax48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naim
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Dm sorunu çözüldü gibi ama hikayeye video yükleme sorunu hala devam ediyor. Yani koskoca Xiaomi markası, yazılım ekibi nasıl böyle bir soruna günlerdir çözüm bulamaz, bir güncelleme getirerek işi halledemez ben bunu anlayamıyorum. Gidip bir sene önceki Instagram sürümünü yüklemek bir çözüm olamaz ki.

Oyla:

muratmert41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 3
Konular
13
Merhabalar, Instagram takılmaya başladığında ram'i temizleyiniz. Sorun düzelecektir.

Oyla:

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Dm sorunu çözüldü gibi ama hikayeye video yükleme sorunu hala devam ediyor. Yani koskoca Xiaomi markası, yazılım ekibi nasıl böyle bir soruna günlerdir çözüm bulamaz, bir güncelleme getirerek işi halledemez ben bunu anlayamıyorum. Gidip bir sene önceki Instagram sürümünü yüklemek bir çözüm olamaz ki.

Mevcut sürümü kaldırıp instagram'ın 51.0.0.20.85 versiyonunu kurup yeniden deneyin. Şimdilik tek kalıcı çözüm bu...

Oyla:
Üst Alt