Çözüldü Birkaç Sorunum Var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FastMember

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Arkadaşlar redmi note 7 aldım. Ancak

1-)Açılıştan beri çok ufak olmasa da klavye ufak. Bunun boyutu nasıl ayarlanıyor? Sürekli yanlış harflere basıyorum bu telefonda :/ Daha küçüğünde bile hızlı yazardım türkçe QWERTY klavye şuan. Ne si farklı ki?

Birde klavye rengi çok soluk çözemedim

2-) Ekranı parmak izi ile değilde kilit ile açmaya çalışınca klavye çıkıyor. Diğer Xiaomi cihazımda direkt rakamlar çıkıyordu. Bunu nasıl düzeltebilirim?

3-) Bildirim içeriği göster açık ama çok kısa şekilde gösteriyor. Bunun sebebi çeltik ekranın açık olması mı?

Son düzenleme:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Arkadaşlar redmi note 7 aldım. Ancak

1-)Açılıştan beri çok ufak olmasa da klavye ufak. Bunun boyutu nasıl ayarlanıyor? Sürekli yanlış harflere basıyorum bu telefonda :/ Daha küçüğünde bile hızlı yazardım türkçe QWERTY klavye şuan. Ne si farklı ki?

Birde klavye rengi çok soluk çözemedim

2-) Ekranı parmak izi ile değilde kilit ile açmaya çalışınca klavye çıkıyor. Diğer Xiaomi cihazımda direkt rakamlar çıkıyordu. Bunu nasıl düzeltebilirim?

3-) Bildirim içeriği göster açık ama çok kısa şekilde gösteriyor. Bunun sebebi çeltik ekranın açık olması mı?

2 şifreyi pin olarak ayarlarsanız dediğiniz olur
1 klavye uygulaması indirebilir ya da google klavye ayarlarına girebilir özelleştirme yapabilirsiniz
3 çentikten dolayı bildirim az görünür, çentiği kapatabilir ya da miui notch indirip özelleştirme yapabilirsiniz.

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Günaydın hocam klavye boyutu için Ayarlar>ek ayarlar>diller ve giriş>gboard>tercihler kısmından klavye boyutunu ayarlabilirsiniz. Gboard tema menüsünden klavye renginide ayarlayabilirsiniz.
Parolayı girmek istediğiniz de klavyenın çıkmasının nedeni parola oluştururken pin yerine şifre seceneğini secmeniz. Parola yeniden oluşturun sorun düzelecektir.
Bildirim ise rom ile alakalı

FastMember

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Günaydın hocam klavye boyutu için Ayarlar>ek ayarlar>diller ve giriş>gboard>tercihler kısmından klavye boyutunu ayarlabilirsiniz. Gboard tema menüsünden klavye renginide ayarlayabilirsiniz.
Parolayı girmek istediğiniz de klavyenın çıkmasının nedeni parola oluştururken pin yerine şifre seceneğini secmeniz. Parola yeniden oluşturun sorun düzelecektir.
Bildirim ise rom ile alakalı

Çok teşekkür ederim. Düzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt