Diğer Birkaç sorun hk yardım

Leoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Note10pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar bugün yeni cihazımi aldım androidde reklam engelleme uygulama ve sitelerde ayrıca WhatsApp ta watusi varmi instagramda sponsor reklam engelleme varmi yardımcı olurmusunuz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Merhaba arkadaşlar bugün yeni cihazımi aldım androidde reklam engelleme uygulama ve sitelerde ayrıca WhatsApp ta watusi varmi instagramda sponsor reklam engelleme varmi yardımcı olurmusunuz

Google playden MIUI hidden setting adlı uygulamayı indirin. Açılınca özel dns yazıyor ona tıklayın. Özel dns ten burayi seçip dns.adguard.com yazın büyük oranda engelliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-31-00-55-46-270_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-05-31-00-55-46-270_com.android.settings.jpg
    163,1 KB · Görüntüleme: 13

Leoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Note10pro
Konular
3
Google playden MIUI hidden setting adlı uygulamayı indirin. Açılınca özel dns yazıyor ona tıklayın. Özel dns ten burayi seçip dns.adguard.com yazın büyük oranda engelliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Tamam teşekkür ederim onayladım bitti galiba youtube ve instagramda reklam nasıl engellerim WhatsApp watusi son görülme gizleme VS vi kaç özelliği vardı Android de ne var

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Tamam teşekkür ederim onayladım bitti galiba youtube ve instagramda reklam nasıl engellerim WhatsApp watusi son görülme gizleme VS vi kaç özelliği vardı Android de ne var

Tek mesajda toparlayayım mesajımı.
1) Reklamsiz YouTube için YouTube vanced indirebilirsiniz reklamsız ve arka planda oynatma var.
2) İnstagram için İnstagram aero indirebilirsiniz. Türk geliştirici tarafından yapılmış ve çok beğendiğim kullanışlı bir uygulama. Hikaye gördüğünü gizleme video resim indirme falan filan şeyler var. Videoya basılı tutup parmağınızı sağa veya sola kaydirinca video ileri geri alınabiliyor. Malum Instagram'da aynı sahneyi tekrar izlemek için videonun bitmesini beklemek gerekiyordu.
3) Watusi sanırım WhatsApp in modlu sürümü. Android'de WhatsApp plus, WhatsApp aero veya GB WhatsApp olarak birçok alternatifi var. Plus çok eskiden kullandım yorum yapamam ama aero gayet iyiydi temaları falan güzeldi. Watusi alternatifi olarak WhatsApp plus veya WhatsApp aero indirebilirsiniz.

Üst Alt