Soru Birkaç sorum var

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
evet arkaaşlar mi5 hakkında bikaç sorum var yardımcı olursanız
1)mi5 4.5 g uyumlu 4 g uyumlu ama kullanamıyomuş doğru mu yoksa kullanabilir miyiz yanıi telefonun şebek si çekim kuvvetinde sıkıntı var mı

2)birde mi5 hakkında bazı yerlerde tel cok fazla ısınıyor, tel şarjda iken ısınıyor,facebook vs uyg larda tel ısınıyor hemen diyorlar doğru mu

3)telefonun sar değeri hakkında neler söyleyebilirsiniz çok tehlikeli diyorlar

4)bu teli nerden alabilirim beyazını bulamadım garantili ve burdan destekli satıcı olması lazm cepport ta sadece altın kalmış ama tam altın rengi değil rose gold renk diyorlar o güzel mi sizce

son olarak da mi5 e cok dandik diye bi yorum gördüm bu beni üzdü ben telin arkası cam olmasını kabulleniyoum zaten kılıfla kullanıcam
HERKESE ŞİMDİDEN COK TEŞEKKÜRLER YARDIMCI OLANDAN ALLAH RAZI OLSUN :D

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Renk olayı göreceli ben siyahını kullanıyorum çok şık bir görüntüsü var ısınma vs. sıkıntılarla hiç karşılasmadim 4 g de kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz sadece kırsal kesimlerde biraz sıkıntı olur 800 mhz bandı kapalı cihazın sar değeri hakkında bilgim yok

Oyla:

Themunay

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Bende de rose gold modeli var görüntü olarak bence güzel duruyor, gerçi zaten kılıf falan takınca arkası hiç görünmüyor.
Öyle aşıri ısınma sorunu ile bende karşılaşmadim. Sar değeri hakkında bir fikrim yok fakat araştırdığım kadarıyla normal telefonlar ile eşit değerdeymiş. Ben n11 den turuncu mağaza adlı mağazadan satin aldim, güvenilir sağlam satıcidir. Onun dışında Hepsiburadadan alabilirsiniz, cepporttan alabilirsiniz.

Hiçbir şekilde dandik falan değil bu telefon işlemcisi çok iyi bir işlemci kamera performansı çok iyi, akıcılığı ve arayüzü tartışılmaz zaten. Xiaominin güncellemelerini de sürdürerek destek verdiği modellerinden biri. Tavsiye ederim dostum

Oyla:

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
herkese canı gönülden teşekkür ediyorum :)

Oyla:

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
Başka deneyimi olanlar var mı acaba :)

Oyla:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
evet arkaaşlar mi5 hakkında bikaç sorum var yardımcı olursanız
1)mi5 4.5 g uyumlu 4 g uyumlu ama kullanamıyomuş doğru mu yoksa kullanabilir miyiz yanıi telefonun şebek si çekim kuvvetinde sıkıntı var mı

2)birde mi5 hakkında bazı yerlerde tel cok fazla ısınıyor, tel şarjda iken ısınıyor,facebook vs uyg larda tel ısınıyor hemen diyorlar doğru mu

3)telefonun sar değeri hakkında neler söyleyebilirsiniz çok tehlikeli diyorlar

4)bu teli nerden alabilirim beyazını bulamadım garantili ve burdan destekli satıcı olması lazm cepport ta sadece altın kalmış ama tam altın rengi değil rose gold renk diyorlar o güzel mi sizce

son olarak da mi5 e cok dandik diye bi yorum gördüm bu beni üzdü ben telin arkası cam olmasını kabulleniyoum zaten kılıfla kullanıcam
HERKESE ŞİMDİDEN COK TEŞEKKÜRLER YARDIMCI OLANDAN ALLAH RAZI OLSUN :D

1) 4G konusunu açmak istiyorum biraz. Ülkemizdeki operatörler genel olarak üç banddan 4G hizmeti veriyorlar. Turkcell 1800 ve 2100 MHz bandlarında ağırlıklı yayın yapıyor. Vodafone 800 bandında yoğunlaşmış durumda. Türk Telekom ise %50 800 Mhz, %50 1800Mhz diyebiliriz. Bunlardan Mi5'in desteklemediği band ise 800 MHz bandı. Bu durumda Turkcell'in 4G hizmetini %85-90 oranında kullanabiliyorsunuz, Vodafone %20-25, Türk Telekom ise %50 yaklaşık olarak. Fakat 3G servislerinde hiçbir sorun yok bunu da belirteyim.

2) Isınma her telefonda olur aşırı olmadıktan sonra sorun olmaz.

3) SAR efsaneleri hep dönüyor inanmayın. Yasal limitlerin içinde sorun yok.

4) Alım konusunda hiç bilgim yok maalesef. :)

Oyla:

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
1) 4G konusunu açmak istiyorum biraz. Ülkemizdeki operatörler genel olarak üç banddan 4G hizmeti veriyorlar. Turkcell 1800 ve 2100 MHz bandlarında ağırlıklı yayın yapıyor. Vodafone 800 bandında yoğunlaşmış durumda. Türk Telekom ise %50 800 Mhz, %50 1800Mhz diyebiliriz. Bunlardan Mi5'in desteklemediği band ise 800 MHz bandı. Bu durumda Turkcell'in 4G hizmetini %85-90 oranında kullanabiliyorsunuz, Vodafone %20-25, Türk Telekom ise %50 yaklaşık olarak. Fakat 3G servislerinde hiçbir sorun yok bunu da belirteyim.

2) Isınma her telefonda olur aşırı olmadıktan sonra sorun olmaz.

3) SAR efsaneleri hep dönüyor inanmayın. Yasal limitlerin içinde sorun yok.

4) Alım konusunda hiç bilgim yok maalesef. :)
Çok teşekkür ederim kardeşim ağzına sağlık güzel anlattın baya acıklayıcı oldu bu arada tel ısınma sonucu patlama fln olmaz heralde değil mi teşekkürler

Oyla:
Üst Alt