Yardım Bir Uygulama bir izin isteğinin anlaşmasını engellediğinden ? ? ?

• Konbuyu başlatan TeBo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 8K

TeBo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi6
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,

miui 9 global 8.3.29 | beta kullanmaktayım.

ek ayarlar- Erişebilirlikte - indirilen hizmetler bölümünde olan ek yazılımlara Erişebilirlik vermek istediğimde şu uyarıyı alıyorum.

'' Bir uygulama izin isteğinin anlaşmasısını engellediğinden, Ayarlar, yanıtınızı doğrulamıyor. ''

diye bir uyarı veriyor ve erişebilirlik veremiyorum.

bunun sebebi nedir.

chnckr94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
MI 6
Meslek
Öğrenci
Konular
1
konuyu hortlatıyorum ama tamam deyince altta bildirim geliyor işte Bir uygulama izin isteğinin anlaşmasısını engellediğinden, Ayarlar, yanıtınızı doğrulamıyor. diyor tepki vermiyor tekrar tamama basıyorum gene aynı şeyi söylüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tamam 2 gündür arıyordum bulamamıştım huawei kullananların başına çok geliyormuş arkadaşın biri bunu yazmış

Ayarlar / Uygulamalar ve bildirimler / Uygulamalar / Ayarlar butonu (çark) / Özel erişim / Diğer uygulamaların önüne geçme / Sistem işlemlerini göster
Burada "Floating dock" "Round Screen" "Navbar" gibi uygulamalardan biri var ise onu seçin ve "Diğer uygulamaların önüne geçme" butonunu kapatın.
Bu kadar.

benim ekranın en üstünde hep omni switch butonu olduğu için onu kapattım sonra izin verebildim düzeldi yani

Son düzenleme:
Oyla:

Hknslm161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xioami Mi Mix
Konular
9
konuyu hortlatıyorum ama tamam deyince altta bildirim geliyor işte Bir uygulama izin isteğinin anlaşmasısını engellediğinden, Ayarlar, yanıtınızı doğrulamıyor. diyor tepki vermiyor tekrar tamama basıyorum gene aynı şeyi söylüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tamam 2 gündür arıyordum bulamamıştım huawei kullananların başına çok geliyormuş arkadaşın biri bunu yazmış

Ayarlar / Uygulamalar ve bildirimler / Uygulamalar / Ayarlar butonu (çark) / Özel erişim / Diğer uygulamaların önüne geçme / Sistem işlemlerini göster
Burada "Floating dock" "Round Screen" "Navbar" gibi uygulamalardan biri var ise onu seçin ve "Diğer uygulamaların önüne geçme" butonunu kapatın.
Bu kadar.

benim ekranın en üstünde hep omni switch butonu olduğu için onu kapattım sonra izin verebildim düzeldi yani

Hocam yeni sürümde o kısmı bulamadım yardımcı olur musunuz?

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
51
Bu soruna çoğunlukla Navigasyon giriş yöntemi veya ekran üstü navigasyon tuşları neden oluyor.

Tam ekran hareketler, pie uygulamaları, tuş yeniden tanımlama gibi durumları gözden geçirebilirsiniz. Çoğu durumda ekranı ikiye bölmek işinize yarayabilir.

Oyla:

KRALMASKE

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kralmaske
Cihazım
Samsung
Konular
0
Valla ben samsung 7.0 sürümündeyim bende ingilizce olarak aynı sorun çıkıyor düzeltemedim yardım edin yaaaaa

Oyla:

alperentmoh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alperen
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
arkadaşlar Ayarlar-arama kutusuna (diğer uygulamalrın üzerinde göster)-altta 3 nokta-sistem uygulamalrını göster-tum hepsinin iznini kapatın çözülmüş olacak

Oyla:
Üst Alt