Soru Bir rom olsaydınız hangisi olurdunuz?

• Konbuyu başlatan Sayko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 570

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
RR rom hemen her ihtiyacı karşılayacak
çeşitte ayar sunuyor, dolayısıyla RR olacak kişi engin bir donanıma, bol paraya, sağlam zekaya ve sıkı bir çevreye sahip olmalı örneğin.

Bunun gibi ark.lar, hem rom tanıtma açısından doğru olur bu konu.
Ben MiGlobe denen romdan olurdum çünkü
önce bir karşımdakini/yanımdakini tartar bakar hayat görüşü, genel kültürü, neyden ne kadar hoşlandığı, kırmızı çizgileri hakkında bilgi sahibi olurum bir kere.
MiGlobe de bunun gibi, romun belli başlı özelliklerini bazı seçenekler sunarak bize seçme imkanı tanıyor.Tek sıkıntı epey kısıtlı olması bu özelleştirmenin.
Bu da gerçek hayatta MiGlobe olan kişinin çok konuda ağırlığını koyup kendi fikrini kabul ettirmesine tekabül oluyor, aynı ben
:))

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
RR rom hemen her ihtiyacı karşılayacak
çeşitte ayar sunuyor, dolayısıyla RR olacak kişi engin bir donanıma, bol paraya, sağlam zekaya ve sıkı bir çevreye sahip olmalı örneğin.

Bunun gibi ark.lar, hem rom tanıtma açısından doğru olur bu konu.
Ben MiGlobe denen romdan olurdum çünkü
önce bir karşımdakini/yanımdakini tartar bakar hayat görüşü, genel kültürü, neyden ne kadar hoşlandığı, kırmızı çizgileri hakkında bilgi sahibi olurum bir kere.
MiGlobe de bunun gibi, romun belli başlı özelliklerini bazı seçenekler sunarak bize seçme imkanı tanıyor.Tek sıkıntı epey kısıtlı olması bu özelleştirmenin.
Bu da gerçek hayatta MiGlobe olan kişinin çok konuda ağırlığını koyup kendi fikrini kabul ettirmesine tekabül oluyor, aynı ben
:))
ASFSGSGFAAJGAHSVS
bu nası sayko içerik be silin şunu forumdan dhdjfbl

Mi Max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt