Sohbet Bir parmak izi verisi ile birden çok parmak izi tanımlama

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31
Merhaba arkadaşlar dün boş boş otururken aklıma bir parmak izi ile birden çok parmak izi kullanabilirmiyiz diye bir soru geldi ve harekete geçtim deneme amacıyla öncelikle parmak izi tanıtmaya başladım 3 arkadaş denedik sırayla herkes istediği parmağını okuyucuya tanıttı en sonunda parmak izi okuması bittiğinde deneme amacıyla ekranı kapatıp parmak izini denedik ve tek veri ile üçümüzde cihazı açabildi bu olay çok garibime gitti paylaşmak istedim :D denemesi ücretsiz sizde deneyin bakalım neler olacak :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar dün boş boş otururken aklıma bir parmak izi ile birden çok parmak izi kullanabilirmiyiz diye bir soru geldi ve harekete geçtim deneme amacıyla öncelikle parmak izi tanıtmaya başladım 3 arkadaş denedik sırayla herkes istediği parmağını okuyucuya tanıttı en sonunda parmak izi okuması bittiğinde deneme amacıyla ekranı kapatıp parmak izini denedik ve tek veri ile üçümüzde cihazı açabildi bu olay çok garibime gitti paylaşmak istedim :D denemesi ücretsiz sizde deneyin bakalım neler olacak :D
Bu arada her parmağınızı tek veri ile de kaydedebilirsiniz :D

Son düzenleme:

ibrahim5plus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
88
Tek parmak izi verisi değilmiş demek ki, her basışta ayrı bir veri kaydediyor ki açıyor kilidi farklı parmaklar. Bence yani. :)

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Evet bu mümkün, bende öyle kullanıyorum. Bir kayıtta iki baş parmak, diğer kayıtta da iki ilaret varmağı var. Fakat sadece ekran altı sensörlere özgü bir durum mu bilmiyorum, daha önceki cihazlarımda hiç denemedim fakat bu ekran altı sensörler iyi okumadığı için bin bir türlü yöntem deniyoruz. :D

helen1233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Zaten tek veri kaydetmesi saçma 3d olduğu için her açı önemli.Parmagını eğik başka filan durumunda dikkate alıyor.

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet bu mümkün, bende öyle kullanıyorum. Bir kayıtta iki baş parmak, diğer kayıtta da iki ilaret varmağı var. Fakat sadece ekran altı sensörlere özgü bir durum mu bilmiyorum, daha önceki cihazlarımda hiç denemedim fakat bu ekran altı sensörler iyi okumadığı için bin bir türlü yöntem deniyoruz. :D
Kapasitif tuş olan telefondada denedik aynısı oldu :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten tek veri kaydetmesi saçma 3d olduğu için her açı önemli.Parmagını eğik başka filan durumunda dikkate alıyor.
Bence parmak izinin farklı olup olmadığını kontrol etmeside lazım biraz saçma çünkü böyle olması

Son düzenleme:
Üst Alt