Yardım Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var

demiralhami

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hami
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Konu dışı
Telefon Modeli
Bilmiyorum
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Masaüstünde txt uzantılı (metin belgesi) bir tanıdığım tarafından silindi 5 yakın silinenleri kurtarma programı kullandım hiç biri bulamadı sadece DMDE 3.6.0 RECOVERY programı buldu. Ama bunu da kurtaramıyorum free edition sürümü ne yapmam gerekiyor bu dosyayı bulacak kaliteli bir program var mı

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
5
Merhaba Recuva isimli bir uygulama var ücretsiz işe yapan lakin dosya kurtarmada ilk altın kural şudur dosyanın silindiği sürücüye hiçbir şekilde yeni dosya yazılmaması gerekir yada uygulama kurulmaması siz bunlardan bir veya birkaçını yapmış iseniz dosyayı kurtarma olasılığınız düşecektir hatta yok olacaktır. mümkünse uygulamaları farklı bir sürücüye kurarak denemeniz gerekli .

Oyla:

demiralhami

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hami
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
10
Merhaba Recuva isimli bir uygulama var ücretsiz işe yapan lakin dosya kurtarmada ilk altın kural şudur dosyanın silindiği sürücüye hiçbir şekilde yeni dosya yazılmaması gerekir yada uygulama kurulmaması siz bunlardan bir veya birkaçını yapmış iseniz dosyayı kurtarma olasılığınız düşecektir hatta yok olacaktır. mümkünse uygulamaları farklı bir sürücüye kurarak denemeniz gerekli .
Çok uygulama kurdum, recuva da bunlardan biri bir işe yaramadı dosyanın boyutu 1 MB dahi değil DMDE haricinde hiçbiri bulamadı var mı bildiğiniz ücretsiz olan bir program DMDE buldu fakat ücretsiz sürümde kurtarma işlemi yapmıyor

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Geçmiş olsun hocam. Arkadaşım bana bir program atmıştı size attım. Bi kaç yıl önce belediyede bi arkadaşımızın dosyalarını kurtarmıştı.

Oyla:

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
5
Bir iki tane yazayım ama dediğim gibi dosyanın silindiği sürücüye birden fazla ugylama kurmak bile kurtarmanı engeller bu uygulamaları başka bir disk üzerinde mümkünse d (varsa tabi) yoksa taşınabilr olanını usb üzerine kayderek deneyiniz

Wise Data Recovery

Recuva

Pandorarecuvery

Oyla:

demiralhami

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hami
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
10
Bir iki tane yazayım ama dediğim gibi dosyanın silindiği sürücüye birden fazla ugylama kurmak bile kurtarmanı engeller bu uygulamaları başka bir disk üzerinde mümkünse d (varsa tabi) yoksa taşınabilr olanını usb üzerine kayderek deneyiniz

Wise Data Recovery

Recuva

Pandorarecuvery
Programı USB disk veya d ye kurmamı söylüyorsunuz değil mi?

Oyla:

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
5
Evet çünkü silinen dosyanın bulunduğu sürücüye her yazılan yeni dosya eskinin bulunmasını zorlaştırır hatta tamamen kaybolmasına dahi sebeb verir.

Oyla:
Üst Alt