bir kaç sorum olacak? Yardım?

kemanprensi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Konular
1
Değerli arkadaşlar bu forumda yeni sayılırım. Daha önce yüklemediğim denemediğim rom kalmadı sorunsuz kullandım en son miui yükledim ve gayet memnun kaldım. Cihazım general mobile discovery 16 gb. Geçen hafta sürümünü hatırlayamadım ama bir miui rom yükledim ve 1 gün sonra dokunmatiğin bir bölümü çalışmadı (resim ekte) resimde ki boyalı olmayan bölüm çalışmadı ilk başta romla ilgili değildir dedim ama bi yandan da romla ilgiliymiş gibi geldi sizce romla ilgili olabilir mi? ikinci sorum ise telefonu bugün telefoncuya verdim ekran değişecek tabi dokunmatik izin vermediği için miui rom yükleyemedim şuan lewa rom yüklü ama ben tekrar miui rom yüklemek istiyorum sorum şu ki tekrar http://www.forum.miuiturkiye.net/konu-port-4-4-2-miui-v6-5-6-18-gm-discovery-4-16gb-99-turkce.html başlığında ki romu yüklersem sorun olur mu? ayrıca bu kernel olayı nasıl oluyor biraz karışık geldi bana? yani benim acaba kernelde mi sıkıntı var yoksa hiç bişey yapmadan linkteki miui romu yüklersem sorunsuz çalışır mı?  şimdiden teşekkürler. yardımlarınızı bekliyorumm :Sosad:

[attachment=999]

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
@kemanprensi

O konudaki Romun yapımcısı olarak yardımcı olmaya çalışayım.

2ayı geçgin süredir her hafta güncelleme ve ROM desteği vermeye çalışıyorum. Şuana kadar bu tip sorunlarımız olmadı çok şükür. Önceden yüklediğiniz ROM kime ait bilmiyorum ama yazılımsalda olabilir, donanımsal da olabilir. Telefon elimde olmadan yorumlamak yanlış olacaktır. Şu ana kadar romlarımda bu sorunla karşılaşmadım. Kernelimiz zaten miui uyumlu ve extra özelliklerde eklemiştir. (Adb,root, app2sd vs..) Konuda ilk mesajda yer alan hatalar dışında başka sorunu yoktur. Romumuz zaten hem 4gb hemde 16gb cihazlara da uyumludur.

Miui kullanıyorum ve seve seve şiddetle tavsiye ediyorum :)

GM Discovery Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

Oyla:

kemanprensi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim yorumun içimi rahatlattı :) bu rom gayet stabil ve harika bir görselliği var ;) Yani sonuç olarak (yukarıdaki sorularıma karşılık kernel vs.) rahatça yükleyebilirim dmi?

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
kemanprensi' Alıntı:
kardeşim yorumun içimi rahatlattı :) bu rom gayet stabil ve harika bir görselliği var ;) Yani sonuç olarak (yukarıdaki sorularıma karşılık kernel vs.) rahatça yükleyebilirim dmi?
Sıkıntı yok sorunsuz. Hem yapıyorum hem kullanıyorum :)

GM Discovery Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

Oyla:
Üst Alt