Soru Bir Efsanenin Sonuna Gelmek Üzereyiz. Rom Tavsiyesi?

heizenmert

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5
Konular
7
Arkadaşlar, telefonla 4. yılıma gireceğim. şimdiye kadar ahize ve mikrofon kalitesi dışında cihazla hiçbir sorun yaşamadım. Batarya nohon aldım, tavsiye ederim. 1 yılını doldurdu, hala iyi durumda. şarj soketi ve mikrofonu(şarj soketine dahili) değiştirdim. aliexpress'ten 8 dolara aldım.

En son xiaomi stabildeydim bir yıldır, xiaomi eu miui 11'i deneyeyim dedim, hoş, güzel fakat kasmalar var.

Sanırım artık eski android sürümlerine geçme zamanı geldi bu canavara hayat vermek için. Eski android sürümlerinden miui'lerden en stabil rom hangisi? Bir öneriniz var mı?

terriblephoenix24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mİ5 PRİME
Konular
18
Cihaz nedir onunla ilgili bir bilgi yok ?

Oyla:

delibalta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
32
Arkadaşlar, telefonla 4. yılıma gireceğim. şimdiye kadar ahize ve mikrofon kalitesi dışında cihazla hiçbir sorun yaşamadım. Batarya nohon aldım, tavsiye ederim. 1 yılını doldurdu, hala iyi durumda. şarj soketi ve mikrofonu(şarj soketine dahili) değiştirdim. aliexpress'ten 8 dolara aldım.

En son xiaomi stabildeydim bir yıldır, xiaomi eu miui 11'i deneyeyim dedim, hoş, güzel fakat kasmalar var.

Sanırım artık eski android sürümlerine geçme zamanı geldi bu canavara hayat vermek için. Eski android sürümlerinden miui'lerden en stabil rom hangisi? Bir öneriniz var mı?
bende mi5 kullanıyorum sana tavsiyem bu romu kur bu rom aosp tabanlı ama miui değil cihazın hakkını veriyor eski android sürümlerine döneceğine bunu tavsiye ederim hem android 10 hemde kasma donma yok ama illa miui diyorsan bişey diyemem dediğin gibi eski miuilere bir bak

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
benim size tavsiyem aex 9 rom olur üzerine birde darkness kernel tadından yenmez bi anda mi 5s plus a sahip olmuş gibi olursunuz :D

Oyla:

Alperend

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Kararlı sürüm pixel experince 10 tabanlı rom yükledim. Kesinlikle Google pixel serisi gibi oldu özellikler. Şiddetle tavsiye ederim. iPhone tarzı uygulamalar içinde gezerken geri dönüş var. Fiziksel tuşları kullanmıyorum artık. Fiziksel tuşları bozuk olanlara da tavsiye edilir. AnTuTu V8 den 177 bin puan aldı telefon.

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2

Rom - Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video bu konuda 150 den fazla rom var. bunlardan android 10 bazlı superior romu kurdum çok memnunum

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Kesinlikle epic rom. Kullanınca bırakamayacağınızı düşünüyorum. Miui 8 de var 9 da var hangisini isterseniz onu yükleyin içinde güzel özelleştirmeleri var. Özellikleri gerçekten çok iyi. Batarya performansı da çok güzel. Sizin cihazda tabii ne şekilde sonuç verir bilemem ama mutlaka denemenizi öneririm.

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Eu stabil son sürüm kullanıyorum 3. Yılına 1 mevsim kaldı performamsından fazlasıyla memnunum 189.500 antutu rekorum var. Bir sıkıntı söyleyeceksem işlemci 70 dereceye yaklaşıyor ve bunun için kernel adiutor (root) ile işlemciyi yavaşlatarak çozüm buldum.

Oyla:
Üst Alt