Yardım Bir anda ses gitti, şarj olmuyor. (Redmi 9)

lozemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi 5
Konular
3
Cihaz Redmi 9. IMEI atılmış cihaz. 12.0.4 yüklü durduk yere ses gitti, cihaz şarj almıyor, fastboot modda da PC görmüyor. PC'nin driverlar tam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Konuyu detaylandırmamışsınız. Ne zaman olduğu, bir işlem sonrasında mı olduğu, güncelleme sonrası mı olduğu veya düşürdünüz de mi oldu; hiçbir şey yazmamışsınız. Nasıl yardımcı olalım böyle?

Ayrıca Forum Kuralları 3.11 gereği "Acil, yardım" gibi kullanımların başlıkta kullanılması yasaktır. Başlığı ben düzenliyorum ancak konuyu sizin düzenlemeniz gerekmektedir. Bir de hangi cihaz olduğunu yazın. Konuyu açtığınız yer Redmi 9A/9C/9 alt forumu ancak profilinizde Mi 5 olarak geçiyor cihazınız.

lozemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi 5
Konular
3
Sorununuzu açıklayıcı şekilde yazın.
Herhangi bir işlem yok reis kendi kendine durduk yere oldu şarj almıyor ses yok ahize sesi var MIUI 12.0.4

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Herhangi bir işlem yok reis kendi kendine durduk yere oldu şarj almıyor ses yok ahize sesi var MIUI 12.0.4
Cihazınızı hala yazmamışsınız. Cihazınızın son durumunu; yani cihazda en son ne işlemleri yaptığınızı yazmazsanız hiçbir türlü fikir yürütemeyiz.

Ayrıca Forum Kuralları gereği hitap şekli "siz" olmalıdır. Hitap sözcüğü de forum içerisinde "hocam" şeklindedir. Konunuzu görüyorum ki SMS onaylı olmadığınız için düzenlemediniz ama hala açıklayıcı şekilde sorununuzu anlatmadınız. Uyarı veriyorum.

Lütfen önce Forum Kurallarını okuyun. Daha sonrasında sorununuzu açıklayın düzgünce (cihazınızın ne olduğunu da yazın).

lozemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi 5
Konular
3
Cihazınızı hala yazmamışsınız. Cihazınızın son durumunu; yani cihazda en son ne işlemleri yaptığınızı yazmazsanız hiçbir türlü fikir yürütemeyiz.

Ayrıca Forum Kuralları gereği hitap şekli "siz" olmalıdır. Hitap sözcüğü de forum içerisinde "hocam" şeklindedir. Konunuzu görüyorum ki SMS onaylı olmadığınız için düzenlemediniz ama hala açıklayıcı şekilde sorununuzu anlatmadınız. Uyarı veriyorum.

Lütfen önce Forum Kurallarını okuyun. Daha sonrasında sorununuzu açıklayın düzgünce (cihazınızın ne olduğunu da yazın).
Bakın cihaz redmi 9 forumda çok eskiyim yenilemedim. IMEI atılmış cihaz 12.04 yüklü durduk yere ses gitti cihaz şarj almıyor fastboot modda da PC görmüyor pcnin driverlar tam

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bakın cihaz redmi 9 forumda çok eskiyim yenilemedim. IMEI atılmış cihaz 12.04 yüklü durduk yere ses gitti cihaz şarj almıyor fastboot modda da PC görmüyor pcnin driverlar tam
Bu çok daha açıklayıcı oldu hocam. İlk mesajınızı düzenleyeyim bu yazınız ile.

Hocam bence bu anlattığınız sorun durduk yere olacak bir sorun değil. Yazılımsal bir sorun da değil bence. Cihazınızı kullanırken mi bir anda böyle oldu yoksa köşeye bıraktınız, daha sonrasında elinize aldığınızda mı bu sorunun olduğunu gördünüz?

lozemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi 5
Konular
3
Bu çok daha açıklayıcı oldu hocam. İlk mesajınızı düzenleyeyim bu yazınız ile.

Hocam bence bu anlattığınız sorun durduk yere olacak bir sorun değil. Yazılımsal bir sorun da değil bence. Cihazınızı kullanırken mi bir anda böyle oldu yoksa köşeye bıraktınız, daha sonrasında elinize aldığınızda mı bu sorunun olduğunu gördünüz?
Aynen öyle hocam yeğenin telefonu ben sıvı temasından şüphelendim ama az önce şarj 15in altına düşünce telefon şarj almaya başladı 15i geçti tekrar USB tanimiyor çok garip anlamadimki

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Aynen öyle hocam yeğenin telefonu ben sıvı temasından şüphelendim ama az önce şarj 15in altına düşünce telefon şarj almaya başladı 15i geçti tekrar USB tanimiyor çok garip anlamadimki
Cihazınızı birkaç saat pirince koymanızı tavsiye ederim. Darbe de yemiş olabilir cihaz.

Üst Alt