Çözüldü Bimden Alınma S2 Hk.

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3
Edit 26.08.2019 Win Telekom bu karışıklığın sebebini çözemediklerini beni mağdur etmemek adına sıfır telefon göndereceklerini söyledi. Grupta veya çevresinde bu sorunu yaşayan olursa ithalatçı firma ile iletişime geçsin.

05.07.2019 tarihinde bimden Xiaomi Türkiye garantili çift hatlı diye cihaz aldım. Cihazı açtığımda garanti belgesinde Win Telekom ithalatçı firma ve merkez garanti genpa yazıyordu. Yani Xiaomi Türkiye bandrolü vs. yok. Ayrıca bugün Sim2 'yi denedim. 3 tane hat taktım denedim ama sim 2 de hizmet yok. IMEI sorgulamasında *#06# den tek IMEI no görünüyor. Yani bu cihazın IMEI 2'si yok ayrıca Xiaomi Tr garantili de değil. Bunu yaşayan oldu mu? Durumu tüketici haklarına götüreceğim.

Son düzenleme:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Sen o telefonu bı servise yolla fatura ile

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
05.07.2019 tarihinde bimden Xiaomi Türkiye garantili çift hatlı diye cihaz aldım. Cihazı açtığımda garanti belgesinde Win Telekom ithalatçı firma ve merkez garanti genpa yazıyordu. Yani Xiaomi Türkiye bandrolü vs. yok. Ayrıca bugün Sim2 'yi denedim. 3 tane hat taktım denedim ama sim 2 de hizmet yok. IMEI sorgulamasında *#06# den tek IMEI no görünüyor. Yani bu cihazın IMEI 2'si yok ayrıca Xiaomi Tr garantili de değil. Bunu yaşayan oldu mu? Durumu tüketici haklarına götüreceğim.

İlk önce garanti firması ile görüşün durumu anlatın çözüm bulmazlarsa THH gidersiniz...

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3
Sen o telefonu bı servise yolla fatura ile

Hocam serviste IMEI atıp gönderme durumları olabilir. Üstünü kapatırlar mevzunun. Sim slotlarında sorun olsa Sim1 ve hafıza kartını okumaz. Çok gariptir tek imei var cihazda

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam serviste IMEI atıp gönderme durumları olabilir. Üstünü kapatırlar mevzunun. Sim slotlarında sorun olsa Sim1 ve hafıza kartını okumaz. Çok gariptir tek imei var cihazda

Kutusunda tek imei nosu mu var çift mi ?

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
2 hat olduğuna dair bir ibare var mı kutuda

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3
İlk önce garanti firması ile görüşün durumu anlatın çözüm bulmazlarsa THH gidersiniz...

Win telekom ile görüşeceğim yarın. Gruplarda gezerken yurt içi kayıtlı aynı cihazın sim 2 imeisini kaçak cihazın sim 1 ine işleme durumları oluyormuş. Öyle bir şey değildir umarım çok can sıkar

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Şöyle 2. Imei anladığım kadarıyla sizde gözükmüyor. İlk olarak garanti servisine başvurun. Olmadı THH'e başvurursunuz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3
2 hat olduğuna dair bir ibare var mı kutuda

kullanım kılavuzlarında çift simli olduğu ama aynı anda 4g ile çalışmayacağı yazıyor. Ayrıca bimin afişinde de çift hatlı diye belirtilmiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şöyle 2. Imei anladığım kadarıyla sizde gözükmüyor. İlk olarak garanti servisine başvurun. Olmadı THH'e başvurursunuz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
aynen bende sim 2 imei yok tek imei

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
kullanım kılavuzlarında çift simli olduğu ama aynı anda 4g ile çalışmayacağı yazıyor. Ayrıca bimin afişinde de çift hatlı diye belirtilmiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynen bende sim 2 imei yok tek imei
Hakkını ara

Üst Alt