Yardım Bilinmeyen kaynak APK

Palatial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
12
Bilinmeyen kaynaklardan dosya yüklemeyi yani apk iznini açtım geri kapatmadım bulamadım nerede olduğunu 8. 1 kullanıyorum yardımcı olacak varmı

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Palatial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
12
Android 8 ile birlikte toplu olarak apk yükleme izni kaldırıldı. Hangi uygulamadan istek geliyorsa o uygulamanın iznini kapatmanız/açmanız gerekli. Ayarlar/Yüklü Uygulamalar altından uygulama üzerine tıkladığınızda açılan sayfadan gelişmiş seçenekler/Bilinmeyen Kaynaklardan Gelen Uygulamaları Yükle seçeneği ile kapatabilirsiniz.
Tamamdır hocam buldum yaptım çok teşekkürler..

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Candreva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Merhaba iyi günler
Android Sport base.apk

adlı bir apk dosyası var ama telefonum Mi6 da Bu içeriği görüntüleyecek doğru bir uygulamanız olmayabilir uyarısı veriyor ...

Telefonumda Hangi uygulama olmayabilir ? Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler

Oyla:

skoenx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kadir
Cihazım
mi note 5
Konular
0
güvenlik ve konum > gizlilik> özel uygulama erişimi> bilinmeyen uygulamaları yükle ordan uygulamaları görüceksin chrome un iznini aç veya kapat (mi note 5 için)

Oyla:

johnson111

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
johnson
Cihazım
A5
Konular
0
With Android 8, the permission to install apk in bulk has been removed. You need to turn off/on the permission of the application from which application is receiving the request. When you click on the application under Settings / Installed Applications, you can turn it off with the advanced options / Install Applications from Unknown Sources option from the page that opens roblox mod money.
don't use unsigned apks download it from official websites

Oyla:
Üst Alt