Çözüldü Bilgisayarım fastboot modda hiçbir Mi cihazını görmüyor

eren.unan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Sms
Meslek
Telefonjum Teknik
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.5
Telefon Modeli
Note 9
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar selam iyi forumlar. Bundan 2 hafta öncesine kadar imei repair işlemlerimi yazılım işlemlerimi vs sorunsuz şekilde yapabiliyordum.

Bu aralar cihazları açıkken taktığımda görüyor fakat bootloader kilidini açmak için fastboot moduna alıp pc ye bağladığımda hiçbir ses , aygıt yöneticisinde hiçbir cihaz vs görmüyorum. Tüm driverleri kurdum, Rehber - Bilgisayar Twrp'yi/Telefonu Görmüyorsa Yapılacaklar... buradaki herşeyi denedim ama yine olmadı 10 tane telefon denedim hepsinde böyle hepsi 0 cihazlar. Neden böyle oluyor yardımcı olurmusunuz ?

Çözüm
Cihazın typce girişi sağlam ise sorun driver alakalı hocam .
Önce başka bir pcde deneyin sorun devam ederse kabloda sorun var demektir.
Sorun başka pcde tekerrür etmezse pcdeki tüm mi driverlari kaldırıp pcyi yeniden başlatip yeniden driver kurup tekrar yeniden başlatıp deneyin sorun devam ederse eğer format atmanızı tavsiye ederim pcye kesin çözüm olur

Olayı çözdüm bilgisayarımın arka tarafında bulunan usb çıkışlarından yapıyordum öncesinde yine arka tarafa taktım görmeme sıkıntısı o yüzdenmiş. Ön tarafa taktım anında oldu. :D 3.0 - 2.0 olayı

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar selam iyi forumlar. Bundan 2 hafta öncesine kadar imei repair işlemlerimi yazılım işlemlerimi vs sorunsuz şekilde yapabiliyordum.

Bu aralar cihazları açıkken taktığımda görüyor fakat bootloader kilidini açmak için fastboot moduna alıp pc ye bağladığımda hiçbir ses , aygıt yöneticisinde hiçbir cihaz vs görmüyorum. Tüm driverleri kurdum, Rehber - Bilgisayar Twrp'yi/Telefonu Görmüyorsa Yapılacaklar... buradaki herşeyi denedim ama yine olmadı 10 tane telefon denedim hepsinde böyle hepsi 0 cihazlar. Neden böyle oluyor yardımcı olurmusunuz ?
Sorun başka pcde tekerrür etmezse pcdeki tüm mi driverlari kaldırıp pcyi yeniden başlatip yeniden driver kurup tekrar yeniden başlatıp deneyin sorun devam ederse eğer format atmanızı tavsiye ederim pcye kesin çözüm olur

Oyla:

eren.unan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Sms
Meslek
Telefonjum Teknik
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Tabi hocam 0 cihazlar hepsi.
Başka pcde deneyeyim,kabloda değiştirdim dükkana gelen diğer müşterilerimin telefonlarınıda dededim olmadı bencede pc kaynaklı gibi bi bakayım teşekkürler cevabınız için.

Oyla:

eren.unan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Sms
Meslek
Telefonjum Teknik
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Olayı çözdüm bilgisayarımın arka tarafında bulunan usb çıkışlarından yapıyordum öncesinde yine arka tarafa taktım görmeme sıkıntısı o yüzdenmiş. Ön tarafa taktım anında oldu. :D 3.0 - 2.0 olayı

Son düzenleme:
Oyla: Çözüm

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Olayı çözdüm bilgisayarımın arka tarafında bulunan usb çıkışlarından yapıyordum öncesinde yine arka tarafa taktım görmeme sıkıntısı o yüzdenmiş. Ön tarafa taktım anında oldu. :D
Konuyu daha sonra okuyarak çözüm arayacak arkadaşlarımız için nedeni de ekleyelim. USB 3.0 girişlerinde sık sık sorunla karşılaşılıyor bu nedenle mümkün olduğu kadar USB 2.0 girişleri tercih edilmeli.

Oyla:

Yunus Emre AYC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yemre1967
Cihazım
mi 9
Konular
0
ya
Konuyu daha sonra okuyarak çözüm arayacak arkadaşlarımız için nedeni de ekleyelim. USB 3.0 girişlerinde sık sık sorunla karşılaşılıyor bu nedenle mümkün olduğu kadar USB 2.0 girişleri tercih edilmeli.
2.0 yoksa

Oyla:
Üst Alt