Yardım Bilgisayara Bağlanmıyorum?

AtakanA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi 8 Se
Meslek
Developer
Konular
2
Arkadaşlar selamlar, mi 8 se kullanıyorum. Bütün rehberler konularını denedim, usb driverları kurdum ama bir türlü telefonu bilgisayara bağlayamıyorum.

Yaptıklarım:
- USB Driverları kurdum
- Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı ve usb yoluyla yüklemeyi aktif ettim
- Usb aktarmasından mtp'yi seçtim.

Ne yaptıysam telefon bir türlü bilgisayara bağlanmıyor. Dosya ve resim almak için kullanamıyorum. Bilgisayarım laptop değil bluetoothla da bağlanamıyorum yardımcı olur musunuz? İşletim sistemim Windows 10 64 bit.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Başka kablo ile denediniz mi? Sorunun kaynağı Windows diye düşünüyorum, usb driverlar kurulu olmayabilir

Oyla:

AtakanA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi 8 Se
Meslek
Developer
Konular
2
XSath Yedek kabloyla denedim bağlanmıyor hocam, mtp ve xiaomi mi 8 se driverlarının hepsini kurdum hocam nedense bağlanmıyor bir türlü.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
XSath Yedek kabloyla denedim bağlanmıyor hocam, mtp ve xiaomi mi 8 se driverlarının hepsini kurdum hocam nedense bağlanmıyor bir türlü.
Bilgisayardan bağlantı sesi duyuluyor ise, eksik driver vardır hocam ben de zamanında yaşamıştım. Çözümü usb driverları pcye uyumlu kurmak, muhtemelen toplama pc kullanıyorsunuz.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar selamlar, mi 8 se kullanıyorum. Bütün rehberler konularını denedim, usb driverları kurdum ama bir türlü telefonu bilgisayara bağlayamıyorum.

Yaptıklarım:
- USB Driverları kurdum
- Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı ve usb yoluyla yüklemeyi aktif ettim
- Usb aktarmasından mtp'yi seçtim.

Ne yaptıysam telefon bir türlü bilgisayara bağlanmıyor. Dosya ve resim almak için kullanamıyorum. Bilgisayarım laptop değil bluetoothla da bağlanamıyorum yardımcı olur musunuz? İşletim sistemim Windows 10 64 bit.
Deneyin
Rehber - Windows 10 Xiaomi Mtp Sorunu Çözümü

Oyla:

AtakanA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi 8 Se
Meslek
Developer
Konular
2
XSath Ses hiç gelmiyor hocam en ufak bir tepki bile yok.
By.TRabZonLu™ Hocam bu yöntemi denedim maalesef buda olmuyor, yükle ye basınca yüklenen bi bir şey gelmiyor ayrıca :(

Oyla:
Üst Alt