Yardım Bilgisayar cihazı görmüyor

dwaliwyth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa D.
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Cihazı bilgisayara bağlıyorum normal USB portlarından bağladığımda alıntıdaki gibi bir uyarı alıyorum. Aygıt yoneticisinde USB kısmında görünüyor cihaz.

Bütün driverları indirdim, her şeyi denedim. Bu bilgisayarımda çalıştıramıyorum

Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)

A request for the USB device descriptor failed.

Ancak bilgisayardaki eSata portuna taktığımda cihazı Redmi Note 8 Pro olarak görüntüleyebiliyorum. Bu sefer ise telefon hata veriyor ve bana aşağıdaki gibi bir uyarı veriyor. Bu durumdayken cihaz MTP Device olarak görünüyor aygıt yoneticisi üzerinde.

Bilgisayarın Modeli Casper TW9.

USB BAĞLANTISI - Dosyalar, bağlı bilgisayara aktarılamıyor. Sorun gidermeyi deneyin.

Ayrıca ekleyeyim. Sorun telefonda veya kabloda kesinlikle değil. Bu bilgisayara yedeklemem gerekiyor ve ciddi bir süre yeni bir bilgisayara erişimim olmayacak. Günlerdir aklımı kaybetme seviyesine geldim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aşağıya eklediğim iki konuyu da denedim ancak bir sonuç alamadım.

Rehber - Bilgisayar Twrp'yi/Telefonu Görmüyorsa Yapılacaklar...

İpucu - Xiaomi USB sorunu çözümü

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Tüm yöntemleri denedim demişsiniz ancak sormak istedim, aygıt yöneticisi kısmından, gizli aygıtları göster seçerek, oradaki cihazınızla ilgili tüm sürücüleri kaldırıp yeniden bağlamayı denediniz mi?

dwaliwyth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa D.
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm yöntemleri denedim demişsiniz ancak sormak istedim, aygıt yöneticisi kısmından, gizli aygıtları göster seçerek, oradaki cihazınızla ilgili tüm sürücüleri kaldırıp yeniden bağlamayı denediniz mi?
Hayır sorun orada değilmiş, laptobun usb girişlerinin data pinleri sorunlu galiba. şarj ediyor ancak başka bir telefon taktım onu da çalıştıramadı. Yakın zamanda data pinleri zarar görmüş demek ki...

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hayır sorun orada değilmiş, laptobun usb girişlerinin data pinleri sorunlu galiba. şarj ediyor ancak başka bir telefon taktım onu da çalıştıramadı. Yakın zamanda data pinleri zarar görmüş demek ki...
Başka bir laptopta deneyin bence o zaman asıl sorun belli olur

Üst Alt