ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Mi fit uygulamasına yeni güncelleme geldi. Telefon - bileklik bağlantısı kopup tekrardan bağlantı saglaninca, bileklik ekranında "bileklik bağlantı" uyarısını alıyorum titreşimli bir şekilde. Sık olunca da rahatsız etmeye başladı. Bu ayarı kapatmanın yolunu biliyor musunuz acaba? Teşekkürler

omer_hatay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Hatay
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
Mi fit bileklik bildirim ayarlarında Mi Fit açıksa kapatmanız sorunu çözecektir.

LgnMkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
samsunh note4
Konular
0
Mi fit bileklik bildirim ayarlarında Mi Fit açıksa kapatmanız sorunu çözecektir.
tam neresi ? telefonda mi fit uygulamasını açtım saati buldum uygulama ayarlarına girdim orada sadece whatsapp ve instagram uygulaması aktif başka birşey aktif değil. hergün en az 30 kez bildirim geliyor whatsapp bağlanıyor vs vs

güncelleme olmadan önce bu mesele yoktu.

LgnMkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
samsunh note4
Konular
0
andorid 6 kullanıyorum , bu sorun çözümü andorid 8 ve üstü için buldum diğer bildirimler diye bir ayar var whatsapp bildirimlerinde telefonun için , ama bu menü andorid 6-7 de yok

nasıl çözcez yaaa

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Sorun çözüldü teşekkür ederim .
Ama alttaki arkadaşın söylediği watsap bağlantı kontrol ediliyor bildirimleri sık geliyor. Diğer bildirimleri kapattım bakalım umarım bu da düzelir. (Android 11)

Üst Alt