Yardım Bildirimler, Oyunlar ve Programların sesleri ile alakalı

Bjkcarsi54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 6-7 yıldır İphone kullanıcısıydım ve 1 haftadır Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. telefondan şuanlık memnunum ancak iphone da olduğu gibi telefonu sessize aldığımda oyunlarda, programlarda vs. de ses çıkıyor, bildirim sesini açtığımda oyun sesi de açılıyor. atıyorum oyunu kısıp bildirimlerin sesini açmak istiyorum ama olmuyor. iphone kullananlar ne demek istediğimi daha iyi anlamıştır. umarım bunun bir çözümü vardır yoksa çok can sıkıcı bir durum :(

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Hocam şöyle bi menü lg lerde falan var hatta 1 ay önce mi room yüklemiştim sanırım ondada vardı

Hocam şu an miroom kullanıyorum yukarıya bi gif paylaştım bakın sizin söylediğiniz olay orada mevcut. Media, zilsesi&bildirim, alarm, mesaj seçenekleri mevcut. Sanırım bu ayar arkadaşın işini görecektir diye tahmin ediyorum...

Oyla:

Bjkcarsi54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Hocam arkadaşın dediği ben mesela zil sesi yüksek olsun ama bildirimler icin kısık istiyorum bunu yapamıyoruz ikisi birden kisiliyor yada açılıyor
Bunu demek istedim. iPhone kullananlar daha iyi anlayacaktır. Derdimi tam anlatamadım. Ancak mesela bir oyun açtık ses yüksek kısınca zil sesim de kısılıyor halbuki ben sadece oyunu kısmak istiyorum anlatmak istediğim bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şu an miroom kullanıyorum yukarıya bi gif paylaştım bakın sizin söylediğiniz olay orada mevcut. Media, zilsesi&bildirim, alarm, mesaj seçenekleri mevcut. Sanırım bu ayar arkadaşın işini görecektir diye tahmin ediyorum...
Evet bu belki işe yarayabilir ,

Oyla:
Üst Alt