Soru Bildirimler için Always on Edge gibi programları kullanmak

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Crdroid 9.5
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Benim kullanım alışkanlığımda ekranı bildirim için uyandırmak yok. Eski telefonlarda led ışığı sayesinde bildirim geldiğini anlardık. Şimdi yeni telefonlara bu ışığı artık koymuyorlar. Romların özelleştirme kısımlarında edge lightning gibi seçenekler var ama o da ekranı uyandırmış oluyor. Alışkanlıklar da kolay değişmiyor. Bu tarz üçüncü parti uygulamalar benim ihtiyacıma cevap verir mi? Amoled ekrana bir zararı olur mu?

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Benim kullanım alışkanlığımda ekranı bildirim için uyandırmak yok. Eski telefonlarda led ışığı sayesinde bildirim geldiğini anlardık. Şimdi yeni telefonlara bu ışığı artık koymuyorlar. Romların özelleştirme kısımlarında edge lightning gibi seçenekler var ama o da ekranı uyandırmış oluyor. Alışkanlıklar da kolay değişmiyor. Bu tarz üçüncü parti uygulamalar benim ihtiyacıma cevap verir mi? Amoled ekrana bir zararı olur mu?
Aod notify programı ben kullanıyorum çok memnunum her uygulamaya göre renk seçeneği kamera çevresi ve ekran çevresi seeneği mevcut cüzi bir ücreti var ama bir bakın derim

Oyla:

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler ama program xiaomi desteklemedi. Ben de store'dan notifyedge diye bir şey buldum. İhtiyaca cevap veriyor.

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
AOSP romlarda mevcut.Ekranı açmadan kenarlardan led ışık gösteriyor

Oyla:

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AOSP romlarda mevcut.Ekranı açmadan kenarlardan led ışık gösteriyor
Şu an Crdroid kullanıyorum. Diğer romlarda durum nasıl bilmiyorum ama bende kenar aydınlatması seçeneği, bildirimlerde ekranı uyandır seçeneğini seçmeden aktif olmuyor. Kenar aydınlatmasını açınca ekran ışığıyla beraber gelen bildirim de aod moduna kaybolmadan gözüküyor.

Oyla:
Üst Alt