Yardım Bildirimde yaşadığım problem

Destiny58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Redmi Note 7 cihazımda her türlü ayarı yapmama rağmen whatsapptan gelen mesajların bildirimi,bildirim çubuğunda çok kısa bir süre durduktan sonra yerini saate bırakıyor. Saat göründüğü için uygulamanın bildirimi yanlızca bildirim çubuğunu aşşağı çekince görünüyor. Bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlarımız size kesin çözümü önermişler. Her ne kadar benim tavsiyem de arkadaşlarımızın önerdiği şekilde sıkıntıyı gidermeniz yönünde olsa da çok daha zahmetsiz bir şekilde aşağıda bağlantısını verdiğim uygulama ile bildirim simgelerini görüntüleyebilirsiniz. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

Destiny58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Arkadaşlarımız size kesin çözümü önermişler. Her ne kadar benim tavsiyem de arkadaşlarımızın önerdiği şekilde sıkıntıyı gidermeniz yönünde olsa da çok daha zahmetsiz bir şekilde aşağıda bağlantısını verdiğim uygulama ile bildirim simgelerini görüntüleyebilirsiniz. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Çok çok teşekkür ederim hocam. Bununla sorunum çözüldü,yalnızca ekran kilitliyken görünmüyor bildirimler,güncelleme gelene kadar bu şekilde idare edeceğim artık :)

Oyla:

Destiny58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Bugün teknik servisten arayıp rom-root bl kilidi açarsan idare ederiz,garantide sayarız ama bunları yaparken telefonu bozarsan ilgilenmeyiz dediler :)

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro