Yardım bildirim sesleri gelmiyor ve kilit ekranında gözükmüyor

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
arkadaşlar miui 10 a geçtiğimden beri kilit ekranında bildirimler gözükmüyor bu sebeple bildirim ışığı da yanmıyor bu da yetmezmiş gibi bildirim geldiğinde telefon ufaktan titriyor genelde hissetmiyorum bile ses çıkartmıyor var mı sebebini veya çözümünü bilen

cagatays_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cagatay
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Bu sorun bende de vardı miui 10 destekli tema indirdim bütün bildirim ve bildirim ışığı sorunları düzeldi.Denemenizi tavsiye ederim.

Oyla:

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Bu sorun bende de vardı miui 10 destekli tema indirdim bütün bildirim ve bildirim ışığı sorunları düzeldi.Denemenizi tavsiye ederim.
sanırım temalar bölümünde desteklenen yok yada varsa ne yazıp aradınız ben baktım bulamadım..

Oyla:

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
bende bulamadım miui 10 a uygun tema önerisi olan var mı sorunun düzelmesi için

Oyla:

cagatays_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cagatay
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Temalara girdiğinizde tema isminin sonunda V10 yazanların tamamı miui 10 destekliyor. Ben revenant V10 yazan temayı kullanıyorum.

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Bende de Xiaomi Mi A2 Lite var bildirim sesi gelmiyor arayan olduğu zaman zil sesi çalıyor normal şekilde uygulama bildirimi titreşim olarak geliyor.
Aynı sorun bende de var nasıl çözecez bunu ?

Oyla:

nafara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adım
Cihazım
cihazım
Konular
0
Bildieim sesi gelmeyenler için: MiUI 10 sonrası bende de aynı sorun olmuştu. Ayarlar - Yüklü Uygulamalar dan uygulamalara girip "Bildirimler" kısmında sadece titreşimin aktif olduğunu gördüm. "Ses" kısmını manuel aktif edince düzeldi. Tüm uygulamalara tek tek bakmanız ve düzeltmeniz lazım. Umarım yardımcı olur.

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Bildieim sesi gelmeyenler için: MiUI 10 sonrası bende de aynı sorun olmuştu. Ayarlar - Yüklü Uygulamalar dan uygulamalara girip "Bildirimler" kısmında sadece titreşimin aktif olduğunu gördüm. "Ses" kısmını manuel aktif edince düzeldi. Tüm uygulamalara tek tek bakmanız ve düzeltmeniz lazım. Umarım yardımcı olur.
Dediğiniz yere baktım sessizde olan yerler vardı. Mesajları öncelikle düzelttim ama sorun çözülmedi. Ekran kilitliyken hala ses gelmiyor

Oyla:

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Temalara girdiğinizde tema isminin sonunda V10 yazanların tamamı miui 10 destekliyor. Ben revenant V10 yazan temayı kullanıyorum.

Evet gördüm arama kısmına V10 yazıncada çıkıyor arayan arkadaşlara yardımcı olur umarım..

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Bugün bi güncelleme geldi 82 mb felandı. Onu yaptıktan sonra telefon kapanıp açıldı. Açıldıktan sonra google uygulamasından birkaç bildirim geldi (spor,hava durumu vs.) Bende sinirlenip bütün bildirimlerini iptal ettim. Sonrasında whatsapp dan mesaj geldi ve ses çıktı. Şaşırdım mesaj attım cevap gelince yine ses geldi. Artık güncellemeden dolayı mı yoksa yaptığım ayarlardan mı bilmiyorum ama Sorun düzeldi

Oyla:
Üst Alt