Yardım bildirim sesleri gelmiyor ve kilit ekranında gözükmüyor

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
arkadaşlar miui 10 a geçtiğimden beri kilit ekranında bildirimler gözükmüyor bu sebeple bildirim ışığı da yanmıyor bu da yetmezmiş gibi bildirim geldiğinde telefon ufaktan titriyor genelde hissetmiyorum bile ses çıkartmıyor var mı sebebini veya çözümünü bilen

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bildirim ayarlarından kilit ekranında göster seçeneği aktif mi uygulamalarda? Kontrol etmiş miydiniz?

Oyla:

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Bildirim ayarlarından kilit ekranında göster seçeneği aktif mi uygulamalarda? Kontrol etmiş miydiniz?

Merhaba iyi forumlar iyi akşamlar
eskiden mıuı 9 da kilit ekranına gelen bildirimleri sağdan sola veya soldan sağa kaydırdığımızda
bildirimler kilit ekranından kayboluyordu siliniyordu mıuı 10 da bunu kaldırdılar sanırım
şimdi kilit ekranında silmek mümkün değil sanırsam sağ sol hareketlerinde silinmiyor..

Oyla:

yeaxt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Meslek
Geliştirici
Konular
12
Bende de Xiaomi Mi A2 Lite var bildirim sesi gelmiyor arayan olduğu zaman zil sesi çalıyor normal şekilde uygulama bildirimi titreşim olarak geliyor.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Merhaba iyi forumlar iyi akşamlar
eskiden mıuı 9 da kilit ekranına gelen bildirimleri sağdan sola veya soldan sağa kaydırdığımızda
bildirimler kilit ekranından kayboluyordu siliniyordu mıuı 10 da bunu kaldırdılar sanırım
şimdi kilit ekranında silmek mümkün değil sanırsam sağ sol hareketlerinde silinmiyor..

Sanırım Miui 10 güncellemesi cihaz cihaz farklı bildirim sorunları ile geldi. Henüz ilk stabil güncellemesi olduğundan bazı ufak eksiklikleri var gibi. İster bir sonra ki güncellemeye kadar bekleyin, isterseniz son çıkan beta sürümünü kurmayı deneyin hocam. Beta sürümü şuan için stabil sürümden daha kullanılabilir durumda.

Oyla:

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Sanırım Miui 10 güncellemesi cihaz cihaz farklı bildirim sorunları ile geldi. Henüz ilk stabil güncellemesi olduğundan bazı ufak eksiklikleri var gibi. İster bir sonra ki güncellemeye kadar bekleyin, isterseniz son çıkan beta sürümünü kurmayı deneyin hocam. Beta sürümü şuan için stabil sürümden daha kullanılabilir durumda.

evet haklısınız cihazdan cihaza fark ediyor cihazım garantili olduğu için şuan için beta düşünmüyorum
cevap için teşekkür ederim mutlaka güncelleme ile düzelecek bir sorun şuan için sorun teşkil etmiyor
umarım yakın zamanda bütün sorunlar gelecek olan güncelleme ile düzelir..

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
evet haklısınız cihazdan cihaza fark ediyor cihazım garantili olduğu için şuan için beta düşünmüyorum
cevap için teşekkür ederim mutlaka güncelleme ile düzelecek bir sorun şuan için sorun teşkil etmiyor
umarım yakın zamanda bütün sorunlar gelecek olan güncelleme ile düzelir..

Düzelecektir hocam. Yine sandığımdan daha az sorunla çıktı. :)

Oyla:

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Düzelecektir hocam. Yine sandığımdan daha az sorunla çıktı. :)

öyle ben şayet memnunum güncellemeden bu arada cihazım Redmi 5 plus mıuı 10 stabil kararlı sürüm
hızlı stabil güncel bir kaç sorun var oda düzeleceğinden emin olduğumuz için sorun yok yakındır diye tahmin ediyorum..

Oyla:

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
Bende de Xiaomi Mi A2 Lite var bildirim sesi gelmiyor arayan olduğu zaman zil sesi çalıyor normal şekilde uygulama bildirimi titreşim olarak geliyor.
aynı sorun bende var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

onlar açık bildirim geldiğinde o an ekranı açarsam bildirim oraya düşüyor ancak 1 sn bile olmadan kayboluyor

Oyla:

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Stabil diye verdikleri sürümün alfa sürümden farkı yok. Xiaomi güncelleme politikasını acilen değiştirmeli. 3 Ay bekleyelim ama adam gibi bir güncelleme versinler..

Oyla:
Üst Alt