Soru Bildirim Sesi Uygulamaları - Siteleri

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Merhabalar. Cihazım için farklı, daha zengin içeriğe sahip olan bildirim seslerine sahip uygulama - site arıyorum. Zedge demeyin lütfen. Zedge'yi uzun zamandan beridir biliyorum ve ordaki zil sesleri ve bildirimler fazla klasik, sıradan. Geneli hep aynı, değişmeyen şeyler. Bu yüzden bildiğiniz başka farklı içeriklere sahip bir site, uygulama var mı? Varsa bahsettiğim konu ile ilgili önerilerinizi, yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

echoes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağdaş
Cihazım
Mi 9
Konular
1
yukarı taşıyalım bana da lazım.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Zedge yi 7210 günlerinden beri takip ediyorum. Artık Zedge eski günlerinde değil, kendini tekrardan öteye gitmiyor. Ben, beğendiğim sesleri netten tek olarak arama yapıp, indiriyorum.Bazen de üzerin de ufak tefek editleme yapıp kullanıyorum.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Zedge yi 7210 günlerinden beri takip ediyorum. Artık Zedge eski günlerinde değil, kendini tekrardan öteye gitmiyor. Ben, beğendiğim sesleri netten tek olarak arama yapıp, indiriyorum.Bazen de üzerin de ufak tefek editleme yapıp kullanıyorum.

Gerçekten de öyle hocam bahsettim zaten. Sürekli aynı şeyler. Bunlara ek olarak yeni şeyler var tabi ama saçma sapan dizi müzikleri falan görüyorum. Bu yüzden bu konuyu açmıştım ama bu konu hakkında bilgisi tecrübesi olan pek kişi de yok sanırım. Bende internetten biraz araştırayım sizin gibi hocam napayım.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Gerçekten de öyle hocam bahsettim zaten. Sürekli aynı şeyler. Bunlara ek olarak yeni şeyler var tabi ama saçma sapan dizi müzikleri falan görüyorum. Bu yüzden bu konuyu açmıştım ama bu konu hakkında bilgisi tecrübesi olan pek kişi de yok sanırım. Bende internetten biraz araştırayım sizin gibi hocam napayım.
Hocam, sadece bu konuda değil hayatın tamamında, asıl sorunumuz insanlar genellikle populer olanlar şeyleri istiyorlar, çoğunluğun hislerine ve isteklerine kendilerini teslim ediyorlar.O anda güncel olan ne varsa herkes onu tüketiyor.Bu yüzden üretimde, tüketimde hep kısır kalıyor.Populer olana ulaşmak kolay ve zahmetsiz.Farklı olana ulaşmak daha zor ve çaba gerektiriyor.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hocam, sadece bu konuda değil hayatın tamamında, asıl sorunumuz insanlar genellikle populer olanlar şeyleri istiyorlar, çoğunluğun hislerine ve isteklerine kendilerini teslim ediyorlar.O anda güncel olan ne varsa herkes onu tüketiyor.Bu yüzden üretimde, tüketimde hep kısır kalıyor.Populer olana ulaşmak kolay ve zahmetsiz.Farklı olana ulaşmak daha zor ve çaba gerektiriyor.

Kesinlikle katılıyorum. Genelde popüler olan, trend olan ne varsa ona yöneliyor insanlar. Bende bu durumu sevmiyorum işte. Her zaman popüler olan en iyisidir gibi değişik ama bi o kadar da saçma bir algı var. Üstelik konu zevk meselesi de değil. Anlamışsınızdır ne demek istediğimi. Bu algıdan ötürü farklı bişey istediğimiz zaman normalde internette kolay bir şekilde bulmamız gereken şey için internetin belki de en dip noktalarına bakmak zorunda kalıyoruz. Üzücü ya hocam ne diyeyim vallahi

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Kesinlikle katılıyorum. Genelde popüler olan, trend olan ne varsa ona yöneliyor insanlar. Bende bu durumu sevmiyorum işte. Her zaman popüler olan en iyisidir gibi değişik ama bi o kadar da saçma bir algı var. Üstelik konu zevk meselesi de değil. Anlamışsınızdır ne demek istediğimi. Bu algıdan ötürü farklı bişey istediğimiz zaman normalde internette kolay bir şekilde bulmamız gereken şey için internetin belki de en dip noktalarına bakmak zorunda kalıyoruz. Üzücü ya hocam ne diyeyim vallahi
Aynı dili konuşabilmek çok güzel.İnsana yalnız ve dinazor olmadığını hissettiriyor.Ama her konuda popüler olan vasatlaşıyor. Ne tuhaftır ki, Niş olan daha çok dikkat çekiyor. Örneğin; kafede oturur iken klasik iphone melodisiyle gelen cağrı kimsenin umrunda olmaz iken, farklı bir medoliyle gelen çağrı bir anda insanların meraklı gözlerle etrafı süzmesine sebep oluyor :)

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Aynı dili konuşabilmek çok güzel.İnsana yalnız ve dinazor olmadığını hissettiriyor.Ama her konuda popüler olan vasatlaşıyor. Ne tuhaftır ki, Niş olan daha çok dikkat çekiyor. Örneğin; kafede oturur iken klasik iphone melodisiyle gelen cağrı kimsenin umrunda olmaz iken, farklı bir medoliyle gelen çağrı bir anda insanların meraklı gözlerle etrafı süzmesine sebep oluyor :)

Belli başlı konularda klasik daha doğrusu standart şeyler gerçekten güzel olabiliyor. Ama bazen de farklı şeylere yönelmek, değişiklik istemek de gayet normal. Yalnız bunu sadece sizin benim gibi insanlar düşünüyor. Onun dışında popüler olan ne varsa her zaman en iyisi odur hocam unutmayın haha--

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Creative uygulamasını deneyin.Studio Kubix uygulaması.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt