Rom Bildirim paneli sorunu

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
İyi günler ben de note 6 pro var 9.7.4 yükledim beğenmedim bir önceki sürüme döndüm 5 seçenek wipe yaptım ama bildirim panelini indiriyorum wifi mobil veri vs tek haneye düşüyor yan yana olmuyor tekrar 9.7.4 e döndüm yine aynı problem oldu rom atarken internal storage da mı seçmek gerekiyor bu sorunu nasıl duzeltirim

musttafa6816

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
6
İyi günler ben de note 6 pro var 9.7.4 yükledim beğenmedim bir önceki sürüme döndüm 5 seçenek wipe yaptım ama bildirim panelini indiriyorum wifi mobil veri vs tek haneye düşüyor yan yana olmuyor tekrar 9.7.4 e döndüm yine aynı problem oldu rom atarken internal storage da mı seçmek gerekiyor bu sorunu nasıl duzeltirim
İnternal storageyide seçerseniz daha temiz olur

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
aynısı banada oldu değiştirdim romu para vermediğiniz zaman romu bozuyor lar

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
aynısı banada oldu değiştirdim romu para vermediğiniz zaman romu bozuyor lar

Ama ilkten normaldi sürüm düşünce oldu bidaha duzelmedi

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Ama ilkten normaldi sürüm düşünce oldu bidaha duzelmedi
valla bildirimler deki ikonlar tek sıraya düşünce acaba dedim bi uygulama çakışması falan mı oldu diyerek telefonu komple sistemde dahil sıfırladım, temiz bi şekilde kurdum tekrar miproyu, gene aynı problemi yaşadım, ben gelemem böyle şeylere bidaha pro hayatta kurmam telefona,, roma kafasına göre müdahale ediyorlar . telefonu masanın üstüne bıraktım sanki arkamdan birileri kurcalamış gibi buldum bedava verseler gene kullanmam artık o romu.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
valla bildirimler deki ikonlar tek sıraya düşünce acaba dedim bi uygulama çakışması falan mı oldu diyerek telefonu komple sistemde dahil sıfırladım, temiz bi şekilde kurdum tekrar miproyu, gene aynı problemi yaşadım, ben gelemem böyle şeylere bidaha pro hayatta kurmam telefona,, roma kafasına göre müdahale ediyorlar . telefonu masanın üstüne bıraktım sanki arkamdan birileri kurcalamış gibi buldum bedava verseler gene kullanmam artık o romu.

Revelation os güzel ona geç

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Revelation os güzel ona geç
revo dayım zaten :) pro, eu, mirom hepsini kullandım revo da karar kıldım, dün akşam dotos rom la balkos romlarını denedim anam resmen iğrendim romlar dan revo ya baya alıştım inş bozmazlar.

Üst Alt